HEr an Araçlarınız Bağlanabilir Çok Önemli Mutlaka Bakın

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün istanbul MErter Bp den benzin almaya gittim leonumla McDonaldın Önündede Bir toplantı vardı Ve arabayı MOdifiyeli Görünce Buralarda pek dolaşmamamızı ve gördük leri her modifiyeli arabayı bağlayan gayrettepeli sivil ekiplerin arabayı 32. maddeye sığınarak bağladığını söylediler elimde bununla ilgili bir didilekçe var 2 3 güne elimde olur onuda ekliyeceğim bu dilekçeyi savcılıklara giderek sorunumuzu anlatıyoruz bunu her yere yayalım ve bu arada en ufak egtzos ucundan dahi bağlanıyormuş BİLGİNİZE... Vede Özellikle Cumartesi Günleri...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu yeni birşey değil ki böyle olmasına pugcu kardeşlerimiz sebep oldu genelde onlar orada toplanıp ikitelliye kadar gazlarlar ben olsam herkesi bağlarım

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok arakadaşım Pugcular deil Başka Bi arakdaşımız BMW siyle sıfır çizdikten sonra olan bişiy ama pugcularında paramağı var doru ama herkeside bağlaması gerekmez
dolaşamıcakmıyız orda
adam çelik jantı tamponu egzozunun ucu olan adamı bağlıyo

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok arakadaşım Pugcular deil Başka Bi arakdaşımız BMW siyle sıfır çizdikten sonra olan bişiy İisim vermeme gerek yok ztn ama pugcularında paramağı var doru ama herkeside bağlaması gerekmez
dolaşamıcakmıyız orda
adam çelik jantı tamponu egzozunun ucu olan adamı bağlıyo
:D ya insanları rahatsız ediyorlar polis de kim denk gelirse aynı muameleyi yapıyor haklı olarak adam nerden bilsin modifiyeli araba hangisi egzostu,jantı,cam filmini görünce alıyor haliyle pugcular orası acıldığından beri orada varyete yaparlar benim arkadaş da vardı içlerinde oradan biliyorum en iyisi hafta sonları oraya gitmemek kurunun yanında yaş da yanar bu da o hesap

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada uyarın için teşekkürler bilmeyen arkadaşlara da faydalı olur geçenlerde 3-4 ay önce yanılmıyorsam egzost yüzünden bizim siteden sevdiğim bir kardeşimin aracını da bağlamışlardı üstelik canlı yayında yani orası biraz tehlikeli bir mıntıka dikkatli olmak lazım

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CEngiz abi kusura bakmada pugcu ne demek acaba:D punk çılardanmı bahsediyorsunuz konuyu anladımda orası kafamı karıştırdı:D he bide ikitellide geceleri yarışlar düzenleniyor herhalde yarışanlar yüzünden çıktı bu yasa ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CEngiz abi kusura bakmada pugcu ne demek acaba:D punk çılardanmı bahsediyorsunuz konuyu anladımda orası kafamı karıştırdı:D he bide ikitellide geceleri yarışlar düzenleniyor herhalde yarışanlar yüzünden çıktı bu yasa ...
peugeot kullananlara pugcu diyorlarmış ben de düzene ayak uydurdum öyle dedim :D şimdi motorlu taşıtlarla gösteri yapmak tehlike arzeden bir iş bunun için trafiğe kapalı alanlarda özel pistlerde yapılmalı buna itirazı olan yoktur sanırım adam gitmiş eşiyle cocuğuyla,arkadaşıyla neyse işte mc donalds a bi de ne görsün gençler toplanmış egzost böğürtüyor,ara gaz veriyor haliyle şikayetçi olunmuş yakın da böbrek vakfının altında dürüm tır var onun önünde de uygulamalar başlar orada da hondacılar genelde toplanıyor gerçi onlarda abartılı bir durum yok, isteyen istediği yerde toplanır ama usturuplu biçimde bize neden anıtkabir güzergahında polisler ses çıkarmadı bizlerde de modifiyeli,egzostlu,filmli araçlar vardı konu bu yani adamlar abartmış işi karışan yok görüşen yok diye istedikleri gibi davranacaklarını sanıyorlar burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ dingonun ahırı değil herkes kurallara uymalı aksi takdirde müeyyidesine katlanmalı he olan kime oluyor bizlere bizler abartmadan güzel gözüksün diye jant takıyoruz,egzost ucu takıyoruz aynı muameleyi görüyoruz neyse.....

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot kullananlara pugcu diyorlarmış ben de düzene ayak uydurdum öyle dedim :D şimdi motorlu taşıtlarla gösteri yapmak tehlike arzeden bir iş bunun için trafiğe kapalı alanlarda özel pistlerde yapılmalı buna itirazı olan yoktur sanırım adam gitmiş eşiyle cocuğuyla,arkadaşıyla neyse işte mc donalds a bi de ne görsün gençler toplanmış egzost böğürtüyor,ara gaz veriyor haliyle şikayetçi olunmuş yakın da böbrek vakfının altında dürüm tır var onun önünde de uygulamalar başlar orada da hondacılar genelde toplanıyor gerçi onlarda abartılı bir durum yok, isteyen istediği yerde toplanır ama usturuplu biçimde bize neden anıtkabir güzergahında polisler ses çıkarmadı bizlerde de modifiyeli,egzostlu,filmli araçlar vardı konu bu yani adamlar abartmış işi karışan yok görüşen yok diye istedikleri gibi davranacaklarını sanıyorlar burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ dingonun ahırı değil herkes kurallara uymalı aksi takdirde müeyyidesine katlanmalı he olan kime oluyor bizlere bizler abartmadan güzel gözüksün diye jant takıyoruz,egzost ucu takıyoruz aynı muameleyi görüyoruz neyse.....
hım anladım abi pejocu yani:D anladım tşk. ederim .... ayrıca abi konuyu anlattığın için tşkler üslublu bi şekilde güzel anlatmışsın .... ayrıca haklısın modifiye yapar bi insan ama görgüsüzce kullanmaz yaptığınıda dediğin gibi dingonun ahırı değil Türkiye gerçi hiçbiyer değil ama... neyse abi herkes haddini bilsin diyelim ayrıca konu çok önemli özellikle genç arkadaşlarımızın konuya hassasiyet göstereceklerine eminim... saygılar...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla ses versin diye egzoz takmayı bir türlü anlamadım zaten.tamam zevk ama gecenin bi saati öttüre öttüre sokaklardan geçerken,binalarda oturanlardan laf yemek çok hoşlarına gidiyo galiba.hemde orjinalliği bozuluyor.benim arabamda olmasını istediğim en önemli özelliklerden biride sessizlik

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla ses versin diye egzoz takmayı bir türlü anlamadım zaten.tamam zevk ama gecenin bi saati öttüre öttüre sokaklardan geçerken,binalarda oturanlardan laf yemek çok hoşlarına gidiyo galiba.hemde orjinalliği bozuluyor.benim arabamda olmasını istediğim en önemli özelliklerden biride sessizlik
:good: ben de aynı şekilde gittim egzostcuya en sessizi neyse onu tak dedım o da sağolsun 1.4 corsa gsi egzostu takmıs :D şimdi o da değişecek