Herkese Merhabalar

OpelAstraG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi akşamlar diliyorum tüm herkese. Adım Can. 1985 doğumluyum. Beşiktaşta ikamet ediyorum. Bir kac forumda üye olmadan arastırma yaptım. Sonuc itibari ile bu forumun daha sıcak daha yardımsever olduğu kanısına vardım. Saygı cercevesi altında konusmaları okuyorum. Bu da benim dogru bir karar verme potansiyelimi arttırmış bulunmaktadır. 2012 model insignia 2.0cdti aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım, eğer ki kabul gorur iseniz. :) Şimdilik kendimden bir kac cumle ile bahsetmek istiyorum. Asıl mezuniyet mesleğim Bilgisayar Muhendisliğidir. Fakat master yapmaya karar verdigimde bölümümü işletmecilik olarak degistirdim. 3 senedir meslek dışında X bir markanın işletmeciliğini yapıyorum. Umarım bulusmalarda daha sık gorusup daha sıcak tanısmalara vesile oluruz... Sizleri daha dogrusu tum opel kullanan arkadasları buyuklerimi kucuklerimi yakından tanımak isterim. Kelimelerimi noktalamak istiyorum Umarım az da olsa kendimi tanıtabilmişimdir. Bu arada aracım Siyaht'tır. Yaz geldi guncel fotograflarını cektirip konu altında paylasıma sunarım kısa zaman sonra.... Aktif ve kalıcı olmam dilegi ile.. Herkese selam olsun..

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
googlede aratma yapınca; forum bazında, pagerankları kayda değer ve ilk, iki sırada biz ve diğer forum var. Diğerini dün hackledim bu kaldı ahhahha (şaka şaka ordan da faydalandık gün geldi) hostun parasını vermemişler adam kapattı orayı ( bu da şaka) ey allam öyle güzel giriş yaptın ki koltuklarımız kabardı. senin dediğin gibi hakikaten forumumuzdaki herkes çok cici, beyfendi, sorunlarla ilgili, hakket dikkatimi çekti hiç bayan üyemiz yok varsa da ben görmedim. bunu niye dedim tüm üyelerimiz beyfendi-hanfendi diyecektim diyemedim. uzun ettim. hoşgeldin, hayırlı olsun.

Sam55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keyifli forumlar guvenli surusler ....

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar forumda insignia sahipleri parmakla gösterilir hale geldi :) Hoşgeldiniz

OpelAstraG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim :) umarım zamanla daha iyi bir konum saglarız ve zamanla sticker sahibi olmayı hedefleyebilirim :) tümümüz için guvenli surusler diliyorum iyi gunler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi akşamlar diliyorum tüm herkese. Adım Can. 1985 doğumluyum. Beşiktaşta ikamet ediyorum. Bir kac forumda üye olmadan arastırma yaptım. Sonuc itibari ile bu forumun daha sıcak daha yardımsever olduğu kanısına vardım. Saygı cercevesi altında konusmaları okuyorum. Bu da benim dogru bir karar verme potansiyelimi arttırmış bulunmaktadır. 2012 model insignia 2.0cdti aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım, eğer ki kabul gorur iseniz. :) Şimdilik kendimden bir kac cumle ile bahsetmek istiyorum. Asıl mezuniyet mesleğim Bilgisayar Muhendisliğidir. Fakat master yapmaya karar verdigimde bölümümü işletmecilik olarak degistirdim. 3 senedir meslek dışında X bir markanın işletmeciliğini yapıyorum. Umarım bulusmalarda daha sık gorusup daha sıcak tanısmalara vesile oluruz... Sizleri daha dogrusu tum opel kullanan arkadasları buyuklerimi kucuklerimi yakından tanımak isterim. Kelimelerimi noktalamak istiyorum Umarım az da olsa kendimi tanıtabilmişimdir. Bu arada aracım Siyaht'tır. Yaz geldi guncel fotograflarını cektirip konu altında paylasıma sunarım kısa zaman sonra.... Aktif ve kalıcı olmam dilegi ile.. Herkese selam olsun..

Aramıza hoşgeldiniz.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz..... Gerçekten kaliteli ve her sorduğun soruya yanıt alabileceğin bir forum :)

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz meslektaşmışız bende mühendislikten sonra işletme MBA yapmayı düşünüyorum :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz fakat bir yazılım mühendisi olarak tepkim var size.Gül gibi meslek bırakılır mı yahu :D