HGS etiketini yapıştırma hakkında

gkh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 gündür hgs kulanıyorum kafasına göre bazen okuyorbazen okumuyor bugün hgsiçin bankayı aradım ve 350 tl cezam oldugunu ögrendim dilekce yazılacak ve itiraz edilmesi gerekiyormuş hgs merkezide yok plakanızla eşleşirse ceza gelmez diyor bence kendileride net olarak bilmiyorlar sistem oturana kadar baya bi sıkıntı olacak

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar daha önce de dedim içiniz rahat olsun HGS sistemine plaka kayıt edildikten sonra ister okusun ister okumasın çokta tınnnn deyin devam edin. ;) ama HGS kartınızda mutlaka kredi olmasına özen gösterin... bankadan alınan HGS de zaten kredi sıkıntısı yok. Ama kredi kartına bağlı olmayan arkadaşlar yükleme yapmayı unutmasınlar... unutur ve yedi günlük zaman geçerse cezayı koç gibi yersiniz :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D allah iyiliğini versin abi :D

bu arada kart halinde olanlarıda var kgs kartı gibi onlardan mı alsam diyodum bende..(yav maksat konuya gireyim,emrah gibi yanlız kaldım,forum rahat bu ara didişen eden de yok :D)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:D:D allah iyiliğini versin abi :D

bu arada kart halinde olanlarıda var kgs kartı gibi onlardan mı alsam diyodum bende..(yav maksat konuya gireyim,emrah gibi yanlız kaldım,forum rahat bu ara didişen eden de yok :D)

Yaw sorma adamlar kart şeklinde var diyor da kocaman Ulus Ankara Postanesinde bu işe bakan adamın bile bundan haberi yok :rakir::rakir: aradım sordum var mı diye... o nasıl bir şey dedi :D bende üstelemedim

Şimdi alacağımız belli neden 15 gayma verelim yaw durduk yere ;) al yapışanından boş cd kutusunun üzerine yapıştır gitsin ;) birde bankadan alırsak beleş olursa tadından yenmez :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav abi benim arabada 15 tane kart var :D
shell in var 3 tane karayollarının var 2-3 tane halk ın ziraatin :D
bunları change edebiliyomuyum acep,gidip desemmi değiş tokuş yapakmi diye :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün geçtim otobandan,
aydın'dan girişte hiç bir ikaz vs. vermedi,
izmir gişelerinde 30km/h la geçtim, 2.40 TL iyi yolculuklar mı ne yazdı :D okudu sanırım...

LostCoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçi İzmir'de Çeşme'ye gitmek dışındapek kullanacağımı zannetmiyorum ama aldık işte.

Yapıştırma önerisi olarak statik yumuşak şeffaf bantlar var cam vb. yüzeylere çok iyi tutunur telefon, netebook gibi cihazların ekranlarında ye aldığımızda olan bantlar hgs yibu banta bantıda cama yapıştırdığınızda tutkal, yapıştırıcı içermediği için söküp takmak kolay ve cam izsiz olur:D

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tatil için mersine geldiğimde yapıştırmadığım etiketi elimle tuttum girişte okudu. yapıştırma niyetim yoktu ama arada molada yapıştırıverdim gitti. okumada sıkıntı olmadı. aynanın altında kaldığından görüntüde sıkıntı yok.