HİÇbİr resİm ve vİdeolar aÇilmiyoo

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar form yoneticilerii .arkadaşlara sesleniyorum .formda işimizee yarayabilecek .yapılmış.tamamlanmışş.hiçbir proje .işimizee yaramıyoo.çünküü.hiçbir resim ve videolarr açılmıyoo.bi güncelleme yada ne yapılması gerekiyorsa yapmanızı ricaa ediyooruzz..çoğu kişi bundan muzdarip

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaşlar form yoneticilerii .arkadaşlara sesleniyorum .formda işimizee yarayabilecek .yapılmış.tamamlanmışş.hiçbir proje .işimizee yaramıyoo.çünküü.hiçbir resim ve videolarr açılmıyoo.bi güncelleme yada ne yapılması gerekiyorsa yapmanızı ricaa ediyooruzz..çoğu kişi bundan muzdarip

Aslında bunun ana nedeni resim paylaşımı yapılan siteler zaman içinde bu siteler resimleri sistemden kaldırınca onca emek çöpe gidiyor. Zamanın da eklenmiş resimler geri dönüşümü çok zor. Burada bundan sonra aynı sorun olmaması için konu açan arkadaşların resimleri siteye dosya olarak eklemesi gerek ki resimler zaman içinde kaybolmasın .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
nasıl eklenecek?
geçen denedim yapamadım

Resimleri dosya ekle bölümünden yükleme yapacaksınız. Burada dikkat edilmesi gereken resim boyutlarının fazla büyük olmaması gerek.

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaaa oncaa emek boşaa gitti yani öylemii .bu konuyu stabil herkesin her an form açıldığında göreceği şekilde bi başlık altında yazıp korsanız en azından bundan sonrakii paylaşımlar kaybolmamış olur ..tüüühhh üzüldüm valla yaa taaa 2007 lerden bu yana yapılan dünyanın projeleri uçtu gitti hee.....:mad:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
aaaa oncaa emek boşaa gitti yani öylemii .bu konuyu stabil herkesin her an form açıldığında göreceği şekilde bi başlık altında yazıp korsanız en azından bundan sonrakii paylaşımlar kaybolmamış olur ..tüüühhh üzüldüm valla yaa taaa 2007 lerden bu yana yapılan dünyanın projeleri uçtu gitti hee.....:mad:

Aynen öyle işte özellikle bu resim paylaşım siteleri bir çok forum sitesinin canına okudu.