hırsız giremedi..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim büyük geçmiş olsun.böyle o.çocukları çok malesef başkasının malına alın terine göz diken şerefsiz ciğerini köpeğe atsan dönüp bakmayacağı adamlar... :(

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstad??? Ne oldu yahu? Geçmiş olsun..
Üzüldüm bak şimdi..
Sana geleceğine arabaya gelsin İbrahim,üzülme diyemem ama çokta takma..

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerin çoğunu bu şekilde açıyolar zaten arkadaşın 97 vectrasınıda bu şekilde çalmaya çalışmışlardı..orası bıraz esnek gibi duruyor..ama şuan kendı arabama bakmadım belkıde bızımkıde esnektır.. geçmiş olsun çok ş....siz kaynıyo etraf..

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm niye taktırmıyosunuz arkadslar

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
master lock işte opeli bu yüzden seviyorum. kapıyı ayağını dayayıp üst direği çektikten sonra elini kilide açıpta çekse bile açamadığını gördüğü andaki surat ifadesi masıldı acaba:sorry: onda orta parmak değil envayi ceşit parmak göstermek lazım. ama belli acemi bir hırsız. usta biri olsa opeli bu şekilde açamayacağını bilir

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
master lock işte opeli bu yüzden seviyorum. kapıyı ayağını dayayıp üst direği çektikten sonra elini kilide açıpta çekse bile açamadığını gördüğü andaki surat ifadesi masıldı acaba:sorry: onda orta parmak değil envayi ceşit parmak göstermek lazım. ama belli acemi bir hırsız. usta biri olsa opeli bu şekilde açamayacağını bilir

Emin olun sadece bu opelleri arıyor onlar. Yani neyin ne olduğunu biliyorlar. Kimbilir daha önce kaç tane B yi götürdü bu şekilde. Gördüğü müsayit B yi deniyor şansına çift kilit varsa açamıyor yoksa zaten araba gidiyor. Bu kimbilir kaçıncı Kapısı esnetilen B kasa. Çok geçmiş olsun
:(