hızlanmak için

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizellerde var ama benzinliler de varmi bilmiyorum overoost gibi bir özellikti zannedersem ani ve tam basmalarda arac turbosunun özelligini baglı olarak normal kunnaımdaki max tork degerinden biraz daha fazlasına cıkıyor motorun gücü misal peugeot ve ford dizellerde var 240 normal tork degeri iken 260 overboost ile ulaşılan deger galiba...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç bir konu :D

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vites 5 Yarım gazdan az fazla basman halinde 140'a ulaşır tam gaz basmana bile gerek yok o arkadaşın bi yerden duymuş kulaktan duyma sallamış

blackGSİ***ouzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence onu dienn,arkadaşına bilmişlikk taslamışş.. '' ben bilioorumm opellerii.. yüzgırkhtaykene ayaaanıı çekip geri basınca gaza araba deli gaçıoo'' :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi opelmiş o 140 yapan.

hayatta inanmam :D

sesa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki senin arabada böyle bi sorun vardır, bu sorunu tamir yaptırmadan böyle aşabileceğini kasdetmiş olabilir. bende yok öyle bişey, 5 de bastınmı gidiyor.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D
3. vites 120 den sonra 4 e takan nasıl bir opelci 5 te 140 a gelip bide ayağını gazdan çekip tekrar basar ki?
sfi ları hiç hesaba katmıyorum bile :D

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vites 5 Yarım gazdan az fazla basman halinde 140'a ulaşır tam gaz basmana bile gerek yok o arkadaşın bi yerden duymuş kulaktan duyma sallamış

dooru soyluyosun, benım araba 140 ta sadece 3500 d/d gosteriyo. daha 6500 d/d ye cok var yanı :D

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam...

Arkadaşın kamyon şoförü falan değildir umarım... Zira tecrübelerine dayanarak böyle şeyler söylemesi normal.

Geçen hafta denk geldi de bastım, 210 Km/h'a çıktım ama Opel Astra bana mısın bile demedi...