hmmmm

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih bu yaşıma geldim şimdiye kadar bir Opel'cinin gidip de bir Ford'cunun "neden Opel'e binmiyorsun?" diyerek adamın kafasını gözünü patlattığına denk gelmedim (markaları rastgele seçtim).

Bir spor kulübüne gönül vermek, o kulübü desteklemek çok güzel bir duygudur ama işi mafya seviyesine getirmek, para aklamak, şike yapmak, futbolcu kaçırmak, hakem ayarlamak gibi çirkin durumlara getirmemek şartı ile. UEFA acaba şimdiye kadar kaç ülke takımına men cezası vermiştir ki? Neden bizim ülkemizin adı bu ülkelerle aynı sayfaya yazılsın ki? (cezadan kastım sadece FB değil)

abi birbirine giriyor derken bu forumdada oldu takip ettiğim diğer forumlardada sözlü olarak yazılı olarak kavga gürültü kopuyor :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

abi birbirine giriyor derken bu forumdada oldu takip ettiğim diğer forumlardada sözlü olarak yazılı olarak kavga gürültü kopuyor :)

İnternet icat oldu klavye savaşları başladı diyelim :maden:.

Çizgilerimizi sevgi ve saygı ile belirledikten sonra spor da güzeldir, siyasette de güzeldir, arabalar da güzeldir.

Her zaman için yenen yenileni kızdırır sıkıntı yok. Bir bakmışsınız bir mucize olmuş biz de Kadıköy'de FB'ye 6 hatta 7 gol atmışız :pon: (bu da benim hayalim olsun:) )

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Angaranın bağları ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Emre hazır Ankara'ya kadar gitmişken keşke maça da gitseymişsin ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Güzel maç oldu, kaçırdık :(

Sent from my iPhone using Tapatalk