Honda Civic Nasıldır

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2011 model 1,6 tüplü eleganceları nasıldır bilen varmı son kasayı beğenmiyorum ama ondan önceki makyajlı kasa çok tarz duruyor artık küheylandan yavastan ayrılmak lazım oyüzden bu araç hakkında yorum yapabilcek olan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...aaa-kazasiz-boyasiz-garantili-103779571/detay

araç bu

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben araştırdım bir zamanlar. Çok güzel araç. 1.6 125hp oldukça iyi.
Sanırım tek handikapı dar bagaj hacmi.
Birde Alman'dan sonra alışmak biraz zor gelebilir, özellikle kokpite :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynen ya kokpit biraz sıkıcı ama araba dıstan güzel duruyo :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama kokpitin kullanımı ergonomik. Öyle absürt değil bence. El freni yanlamak için kullanırken baya ergonomik :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bide nebilim cep sorunu yok gibi hani rahat bide kötü bisey diyen görmedim bindim kullandım içi genis tüplü astra j 1,3 düsünüyordum 55 lira falan biseye benziyenleri en azından tüp uyumul bi motoru var hondanın

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J'ye göre bir dezavantajı Civic'in kasası güncel değil. Astra'nın da dezavantajı LPG uyum sorunu. Karar vermek zor olabilir ama Civic 1.6 Elegance otomatik tercih edilesi bir araç. Oldukça da karizma bir sedan :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sürmeye başladığınızda opelin tadını alamazsınız.Vites oranları kısa olduğu için 1-2-3 viteslerde çok seri.Yakıtı düşük, tüp taktırmadan da kullanabilirsiniz.Forumda okuduğum kadarıyla periyodik bakımlarının maliyeti sınıfındakilerden daha yüksek.Bir kere kullandım biraz ürküttü beni.Sanırım şahsi aracım olarak alman araçlarını tercih etmemin bu ürkmede katkısı büyük.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 motora göre çok seri bir araç....ama almandaki o gögüsün doluluğunu alamıyorsunuz....

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
civic güzeldir ama opelin tadını vermez benim espli corsanın girdiği virajlarda vsalı civic kayıyor orjinal continental lastikleri var benimkinde michelin var ama hoşuma gidiyor fakat bu özellkte ve bu fiyattaki arabada kararan aynanın aksesuar olarak satılması tuaf serviste bakımlarıda ucuz geldi bana bir astra 480 tl verirken ilk bakıma o 160 tl veriyor çok ilginç

Son düzenleme: