hondamı,astramı.?

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçda astra, corolla , civic aynı segmentte arabalar. bir birlerine göre çokta + veya - leri yok diye düşünüyorum. hepsininde 2. eli iyi. ancak honda benimde hoşuma gidiyor fakat bagajı berbat o arabaya göre küçük bir bagajı var

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence birde kasko fiyatlarını kontrol et derim, göreceksin hondanın kaskosu daha pahalı çıkacak sebebi belli, parçası çook pahalı olduğu için saygılar

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BİDE Bİ YORUM YAZARKEN YAZMAK OLSUN DİYEDE YAZMAMAK LAZIM,SORUYU SORAN KİŞİYE Bİ YARDIMDA BULUNACAKSA VE BU KONUDA SORULARI OLAN KİŞİLERE YARDIMI OLUCAKSA YAZMAK LAZIM. 2-3 SATIR YAZMAKTANSA YALANDAN YAZMAMAK LAZIM OKUYAN İNASNLARIN ZAMANINI ÇALMAMAMAK,BOŞU BOŞUNA GEYİK OKUMAKLA ZAMAN HARCAMAMALARINI SAĞLAMAK LAZIM.SÖZÜM herkese değil anlayanlar anlamıştır.(mesela: 'honda hoşuma gidiyor' 'dizaynını beğenmiyorum' '2 side ay nı segmet ya' bu tarz yazıları bence herkes kendi kendine düşünebiliyor.neden?niçin?farkı ne? dezavantajıne?kullandımı? avantajı ne? bunları yazmıycaksanız .yazmayın başka bişey.FORUM KİRLİLİĞNDEN BAŞKA BİŞEY OLMUYO!!!!

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün Honda modelleri bir astra etmez..:) hondamı,astramı.? başlıktanda anlayabiliriz..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bütün Honda modelleri bir astra etmez..:) hondamı,astramı.? başlıktanda anlayabiliriz..
kavgada bıle söylenmez :D:D
honda ıyıdır tabıkı ıstege baglı amac ne performansmı konformu performanssa honda kalıte guvenlık konfor opel :D

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman dogru secım derım:rolleyes::)
ıstege göre kımı performans ıster kımı konfor ıster ınsanların arac secımı böyle olması lazım opel mı ıyı hondamı ıyı böyle karar vermek yanliş olur bence :)

:D evet katılıyorum sana