Hoparlör Sorunu

danger588

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nereye yazıcağımı bulamadım. En mantıklı burası gibi geldi.
14 nisan 2011 de  aldığım Cd 500 lü spor paket dizel astra J var ben de. bugün farkettim. Sağ ön hoparlör patlamış bildiğin. Ses gelmiyo. Sadece berbat bi hırıltı , rahatsız edici bi gürültü var o kadar.
Son ses seviyesi 63 olması lazım. Ben 45 i geçmedim hiç.. Bass ı  yüksek parçalarda hiç zorlamadım sistemi. Ona rağmen böyle bi sorunla karşı karşıyayım.
Servis muhtemelen ücret istiycektr benden. Sizce ne kadara mal olur? Bide servislere hiç güvenim kalmadı farklı bi marka dandik bi hoparlör monte etmelerinden çekiniyorum !!

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hoparlör Sorunu

Hoparlör takılması uzun süren birşey değil. Takılan ve çıkarılan hoparlörü görmek istediğini söyle..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer hoparlörde zorlama söz konusu değilse garantiden değiştirilmesi lazım
servisin öyle dandik birşey takıcağını zannetmem küçük birşey için böyle bir sahtekarlığı göze almazlar
ki hoparlör sn. saint2 nin söylediği şekilde rahatça açıp kontrol edilebilecek birşey
gm den gelen orjinal hoparlörler takılır

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın garantisi devam ediyorsa, müzik sistemine ilave bir donanım eklenmediyse ve hoparlör yüzeyine cisim veya sıvı teması söz konusu değilse meydana gelen hoparlör arızası için servisin sizden hiçbir ücret talep etmemesi lazım. GM'nin tercih ettiği hoparlörde üretim hatası varsa yada müzik sisteminin yükünü kaldıramıyorsa bize ne bu onların problemi.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende daha önce forumda hoparlor problemi yaşamıştım . sağ arka hoparlör bass ın hakim oldugu müziklerde bariz kötü ses çıkarıyor. Henüz  servise gitmedim( en azından düzgün bir servise). ama bayramdan sonra gösterecegim. garanti kapsamında degişir diye düşünüyorum.

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

danger588 link' Alıntı:
Arkadaşlar nereye yazıcağımı bulamadım. En mantıklı burası gibi geldi.
14 nisan 2011 de  aldığım Cd 500 lü spor paket dizel astra J var ben de. bugün farkettim. Sağ ön hoparlör patlamış bildiğin. Ses gelmiyo. Sadece berbat bi hırıltı , rahatsız edici bi gürültü var o kadar.
Son ses seviyesi 63 olması lazım. Ben 45 i geçmedim hiç.. Bass ı  yüksek parçalarda hiç zorlamadım sistemi. Ona rağmen böyle bi sorunla karşı karşıyayım.
Servis muhtemelen ücret istiycektr benden. Sizce ne kadara mal olur? Bide servislere hiç güvenim kalmadı farklı bi marka dandik bi hoparlör monte etmelerinden çekiniyorum !!
Arkadaşım bende sağ ön kapıda aynı sorunu yaşadım.Servis garanti kapsamında değişti.Sorun olacağını(dışardan bir etki yoksa) zannetmem....

danger588

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar yanıtlar için.
Herhangi bi sıvı teması veya darbe söz konusu değil. Belirttiğim gibi , yüksek sesle zorlama dahi yok.
Umarım dediğiniz gibi bi pürüz çıkmadan garanti kapsamında değiştirirler.