Hoparlörler

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Hoparlörler

Yenibosna adli tip kurumunu irda audio hi tech die bir yer var ora sordum ben focal marka calisio  ama fiyatlar baya ucuk gibi geldi bana birde s3n sor isters3n...

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

b_koc link' Alıntı:
Yenibosna adli tip kurumunu irda audio hi tech die bir yer var ora sordum ben focal marka calisio  ama fiyatlar baya ucuk gibi geldi bana birde s3n sor isters3n...

ortalama 500 civarı bir fiyat çıkıyor. ewet 2 hoparlör için biraz fazla gibi görünüyor. bakalım alpine de olabilir yada bose.

murfel35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoparlörlerin altına  siyah  bir plastik parça  daha takılıyor  ön  kapılarda var ama arka kapılarda yok onu nereden bulabiliriz ?

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sport modellerde kaç hoparlör var ve nerelerinde?

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim bildigim 7 hoparlor var.yanlisim var ise duzeltin arkadaslar.

big_malibu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
güzel başlık teşekkrler... arkadaş bnde böle bi set almayı düşünüyorum bu konuda bilgili arkdaşlr yardımcı olabilir mi... kaliteli mi ve herhangi bi sorun yaratır mı aracımızda...  http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-paket-sistem-arikan-elektronik-ten-pioneer-ful-set-sok-fiyata-k.ode-106062504/detay

Sahsen anfi, kaplo vs yazan ve gereksiz ucuz bir yerin profesyonelliğinden şüphe ederdim. Biraz daha maliyetli fakat evladiyelik olsun derseniz "Vibe" tavsiye ederim. ֖nümüzdeki ay black air ve space serilerinden bir sistem yaptırmayı düşünüyorum.

http://www.vibeaudio.co.uk/car/

Djfree link' Alıntı:
Benim bildigim 7 hoparlor var.yanlisim var ise duzeltin arkadaslar.

Gtc de; 2 arka kapı, 2 ön kapı (camdaki twitterlar da dahil) ve ön cam olmak  üzere 5 tane var.

murfel35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu hoparlörün altındaki siyah plastik parçayı  nereden bulabilirz  peki  bilgisi olan  var mı  bugün servisi  aradım aksesuarcılarda var dedi :S ne alakaysa  artık :S