Hoporlor

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar persembe gunu opel astra j 1.3 dizel aldim. Araba cok guzel skntisiz rahatlik
Motor gucu harika sadece yakitim 7.5 yuksel geldi ama sifir oldugu icindir diye dusunuyorum. Ancak benim sorum su edition paket aracimda arka kapilardaki hoporlorlerden ses cikmiyor servisine sordum delik varsa bi baktirin servise dendide simdi acaba onlari devreyemi sokmak gerekiyo benmi beceremedim bi yardim edermisiniz?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hoporlor

Kuvvetle muhtemel arka kapılarda hoparlörleriniz. yok.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sen o servise bi daha gitme bence editionda arka kapilarda hoparlor olmadigini bilmiyormuymus.
Kablosu tesisati vardir hoparlor alip takman lazim.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki tesisat falan hersey hazirsa ben 2 hoporlor alip taksam garantiden cikarmo veya servis takiyomu takiyosa tahmini kaca takarlar

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o hangi servis ki edition ve enjoy active lerde arkalarda hoparlorlerin olmadıgını bilmez???????
gitsin bi duvar kenarına utansın 5 dk.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
o hangi servis ki edition ve enjoy active lerde arkalarda hoparlorlerin olmadıgını bilmez???????

Aynen :D Artik satis taktigimi ondekileridemi sayiyolar bilemedim ki :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Peki tesisat falan hersey hazirsa ben 2 hoporlor alip taksam garantiden cikarmo veya servis takiyomu takiyosa tahmini kaca takarlar
sen hemen oraya ıkı tane hertz marka komponent tak bak ısıne  garantı dedığın nedır kı garantı ne ıse yarar ben bır turlu anlamadım

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:

Edition'lar da yok onu biliyorum da enjoy active'lerde de mi yok ?  ???  ??? Enjoy active siparişi vermişken olacak şey mi bu ? Mecbur komple ses sistemi yaptırmak şart oldu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
Edition'lar da yok onu biliyorum da enjoy active'lerde de mi yok ?  ???  ??? Enjoy active siparişi vermişken olacak şey mi bu ? Mecbur komple ses sistemi yaptırmak şart oldu
arkada hoparlor olmaması hiçte sorun değil bence zaten olsaydı bile opelin dandik kendi kolonları yerine daha kaliteli hoparlorlerle değiştirirdim -ki öylede yaptım. enjoy active aldığınıza hiç pişman olmayınız, biraz daha zorlayıpda sport alma gücünüz yokmuydu? onu almadığınıza pişman olabilirsiniz işte  walll

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
arkada hoparlor olmaması hiçte sorun değil bence zaten olsaydı bile opelin dandik kendi kolonları yerine daha kaliteli hoparlorlerle değiştirirdim -ki öylede yapdım. enjoy active aldığınıza hiç pişman olmayınız, biraz daha zorlayıpda sport alma gücünüz yokmuydu? onu almadığınıza pişman olabilirsiniz işte  walll

Aslında sport alabilirdik ama başka bir aracımız olduğu için böyle tercih ettik