Hoşgeldin P1113 Twinport Arızası

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Cümleten selamınaleyküm forum ailesi.

Sonunda P1113 arızasıyla bende tanıştım. Araçta anahtar işareti yandı ce ECN kodlarından baktığım kadarıyla twinport arızasını tespit ettim.

Bu arıza için illa manifolt değişimi yapmak gerekir mi? Yoksa tamir edilme şansı var mı?

pp400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cümleten selamınaleyküm forum ailesi.

Sonunda P1113 arızasıyla bende tanıştım. Araçta anahtar işareti yandı ce ECN kodlarından baktığım kadarıyla twinport arızasını tespit ettim.

Bu arıza için illa manifolt değişimi yapmak gerekir mi? Yoksa tamir edilme şansı var mı?
Ne yaptınız cozebilfiniz mi, Ayni arıza z16xep astra g aracımda var 2 yıldır, vakum valfini değiştirdim , simdi sadece yokus cikarken arıza lambasi yanıyor, ama yakıt artiyor kimse cozum bulamadı arac benzinli lpg yok sıfır aldim 2007 model tek arızası bu

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Ne yaptınız cozebilfiniz mi, Ayni arıza z16xep astra g aracımda var 2 yıldır, vakum valfini değiştirdim , simdi sadece yokus cikarken arıza lambasi yanıyor, ama yakıt artiyor kimse cozum bulamadı arac benzinli lpg yok sıfır aldim 2007 model tek arızası bu
Hocam araç şuan serviste. Bir kaç işlemi vardı onlar yapılıyor ancak buna da baktıracağım. Genel olarak kimse manifolt tarafının sökülmesine yanaşmıyor. Sanırım işçilik angarya geliyor. Aracı aldıktan sonra etrafını söküp kendim yapmayaı deneyeceğim. Yoksa sanayiye kalsak direk manifolt değişimi yapıp kısa kesecekler. Halbuki 3mm kalın bir parça ile iş çözülüyor.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Gönderin portu tamir edip göndereyim

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net