hotmail.com dan sürekli parola sıfırlama geliyor

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 haftadır sormadığım arkadaşım kalmadı. biri şaka yapıyor sandım üst üste windowslive adresinden parola sıfırlama linki mail olarak geliyor. hemde orjinaliyle bire bir aynı.

her sorduğum 10 kişiden 6 sı 2 haftadır bu tür bir mail aldığını söyledi. sizden alan varmı bu mailden?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanki biri senin sifreni kırmaya calisiyor da, sistem de sana parola sıfırlama maili gonderiyormuş gibi geldi

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
biri senin parolayı istemek için parola sıfırlaya secyiodur ondan geliyodur

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hotmail de bir seçenek var eğer o seçeneği işaretlersen iki haftada bir mail sıfırlama şifresi geliyordu ama nerden işaretlendiğini hatırlayamadım:(

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hotmail de bir seçenek var eğer o seçeneği işaretlersen iki haftada bir mail sıfırlama şifresi geliyordu ama nerden işaretlendiğini hatırlayamadım:(
parola seçeneklerinde 72 günde bir parola süresi sona ersin diye bir seçenek var ama senin sorunun sanırım birisi mailini hacklemeye çalışıyor:(

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
Evet birisi sürekli şifrenizi deniyor, gerçi sıfırlama göndermek bir kırma yöntemi değil genelde gizli soru yu kullanırlar. Ama ondada şimdi posta kodu ülke vs çıktı zorlanıyorlar..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de hotmailime giremiyorum 3 gündür parola sıfırlamayı da yapıyorum fakat olmuyor

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
bencede birileri seninle uğraşıyor :D dikkat et... bu kadar mail üstüstte gelmez

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende devamlı 80000303 hatası verıyor bakalım ne olacak parola degıstırdıgım halde yıne bu hatayı verıyor bır acıklkamada da 15 eylulden ıtıbaren son surum msn olması gerekıyormus cevrımıcı olabılmek ıcın