iç temizlik için süpürge tavsiyesi

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araç içi temizlik için çakmaklıktan kullanılan temizlik yapınca araç içine toz vermeyen yada sizin kullanıp da emiş gücünden performansından memnun olduğunuz süpürgeler var mı?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ürünün kalitesinden bunca zaman şüphe duymadım bir marka ama tabi yorumları okuyarak burada yazdım kullanan arkadaşlar güzel yorumlar yapmış. Umarım işini görür ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
olsun yeterki içeri toz vermesin çekiiş gücü iyi olsun.taksitle alırım hiç sorun değil.teşekkürler
Bir elektrik süpürgesinde toz torbası varsa dışarıya "0" oranında toz vermeme durumu olamaz, bu tür elektrik süpürgelerinin dışarıya en az oranda toz verenleri tercih edilmelidir. Ben olsam bu tür bir ürünü tercih etmem, benim tercihim ev tipi (çalışırken hem aracın dışında olacak+daha kuvvetli emme gücü olur) olanlardan yanadır, zamanında şarjlı tip olanlardan kullandım, sadece yüzeyel temizlik yapıyorlar o kadar.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisini ben yapıyorum :) yılda 2 defa yaza girerken ve kışa girerken araç içini kendim temizliyorum. Evim 4. kat ve arka garaj girişine bakıyor. 20 metre kablo aldım, balkondaki prizden aşağı atıyorum ve evdeki elektrik süpürgesiyle tabandan tavana koltuktan bagaja yedek lastik kısmına kadar nevar ne yok temizliyorum. Çok güçlü olduğu için değil toz nerdeyse taban halısını kaldıracak :). Çakmaklıktan elektrik alıp güçsüz el tipi şeylerle olmaz. Size tavsiyem uygun uzunlukta kablo alıp evdeki süpürgeyle çektirin.

Not: Sulu tip süpürgeyle çektirirseniz daha güzel oluyor benden demesi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
En iyisini ben yapıyorum :) .............

Not: Sulu tip süpürgeyle çektirirseniz daha güzel oluyor benden demesi :)

Ben de Ankara'da iken aracımı evdeki süpürge ile kendim temizlerdim, şimdilerde mecburen yıkamacılara gidiyorum, nasıl iç temizlik yaptıkları ortada :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İtiraf ediyorum aracımı hiç yıkattırmıyorum :D ta ki köye gidene kadar orada geziyorum dolaşıyorum gelmeme bir gün kala komple yıkıyorum içini dışını temizliyorum daha da ellemiyorum... :D

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı daha bir defa olsun yıkamacıya vermedim.
evim 1.kat otoparka bakıyor, uygun hafta sonu balkondan hortumu, seyyarı sallayıp diğer tüm malzeme teçhizatı da indirip sabahtan başlarım temizliğe genelde iç, dış motor temizliği ve cila derken akşamı bulurum.
keyfim yerinde ve zaman müsaitse basınçlı yıkama makinesi ile pasta cila makinesini de indirir girişirim arabaya.
geçen hafta sonu hava kötüydü sadece iç temizlik yapmıştım, bu hafta sonu dış ve motor temizliği ile elle cila attım.
oğlum burada olduğu için onun corsayı da aradan çıkarttım oda bana yardım etti.
konuya dönersek şarjlı, çakmaktan çalışan elektrikli minik her türlü süpürge var yüzeysel temizlik dışında ama büyük süpürge gibi hiç birisi tam işe yaramıyor.
ama arada ayak altındaki kum vs.yi küçüklerle çektirip geçiyorum.
şöyle tututun mu süpürgeyi arabanın taban haklısını kaldırması lazım bu işi de sadece büyük süpürgeler yapıyor dip bucak ne varsa çekiyor.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et