İkinci el lastik güvenilirmi

opel zafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabikilamayinkardesim sifir al sifir birde muammer yasar kardes aman sende dikkat bi vectra ya sekiz kisi binilirmi

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diş derinliği 6mm ve yukarısı ise, lastikte yama patlak çatlak yoksa üretim tarihi yeni ve hamuru da yumuşaksa alınır.
Şahsen detaylı bir incelemeden sonra alırım. 100 TL nere 660 nere..
Katılıyorum. Özellikle üretim tarihine dikkat.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikden kendin anlıyorsan hiç şaşma git al aşırı ekonomikdir tırnaklarına bak diş derinliğine bak lastikde yama yapılmışmı önceden ona bak lastikde sertleşme yoksa yani yumuşaksa çatlak falanda yoksa yanaklarda gözün kapalı al ben iki aracıma çıkma takdım şu anki aracımın üstündeki lastikler 225 michellin primacy o zaman liste fiyatı tanesi 450tl idi hesap et 4 tanesi 1800tl ye tekabül eder ben 4 ünü 200 tl ye aldım.. ben lastikden anlarım o yüzden görür görmez lastiklerin az km yapdığını anladım çok az kullanmış önceki sahibi sadece kazalıda değil pek çok insan titiz lastiğin durumuna bakmadan kafasına göre değiştiriyor.. benim amcaoğluda lastikci yakın bir arkadaşımda yıllar önce subaru foresterı olan bir hanım gelmişdi öyle sohbete gitmişdim kadın arabayı sıfır almış aracın orjinal lastiği yokohamaydı galiba kadın ismini cismini duymamış güvenememiş geldi daha sıfır bir aylık aracın lastiklerini michellin 4 mevsim le değiştirdi..