İlk arabam Astra olucak

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikler herkese selamlar. Forumunuza yeni üye oldum. Yarın Allah kısmet ederse Eyüp Opel bayine gidip Astra 1,4 140hp Cosmo+flexride+navi+sunfrof.. için bir fiyat ve ardından anlaşabilrsek siparişini verdireceğiz. Gerçekten beni heryönüyle çok etkileyen bir araç gönzlümüzde ailecek şuan astra yatıyor.

Sizden yardım istiyeceğim. Öncelikle Eyüp Opel bize nasıl bir indirim yapma söz konusu olabilir ve hediye verebilirler mi ?
Araçta ek donanım vb. olarak nelere dikkat etmeliyim ?
Nasıl bir konuşma politikası izlemeliyim ?
En son olarakda aracı eğer sipariş verirsek ne kadar süre içerisinde teslim alırım ?

NOT: Arkadaşlar ilk arabamız olucağı için bu konularda pek tecrübeli değilim o yüzden bu takım soruları sormuş bulunmaktayım.. Yardımlarınızı esirgemeyin. Şimdiden hepinize teşekkürler inşallah sizlerin arasında yer alıcam :)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlk arabam Astra olucak

Öncelikle hayırlı olsun, güzel bir karar vermişsiniz. ben kendi tecrübemden şunları söyleyebilirim; Karter muhafazayı hediye olarak kesin isteyin, bunun yanında tiryaki setini koparırsanın ki zor, tadından yenmez. Donanım olarak zaten eksiğiniz yok full+full dedikleri bu olsa gerek :), araç bekleme süresi için şunu söyleyebilirim, ben sport paket için 75 gün beklemiştim

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
֖ncelikle hayırlı olsun, güzel bir karar vermişsiniz. ben kendi tecrübemden şunları söyleyebilirim; Karter muhafazayı hediye olarak kesin isteyin, bunun yanında tiryaki setini koparırsanın ki zor, tadından yenmez. Donanım olarak zaten eksiğiniz yok full+full dedikleri bu olsa gerek :), araç bekleme süresi için şunu söyleyebilirim, ben sport paket için 75 gün beklemiştim
Bilgileriniz için teşekkürler  okkk

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sunroof ve navi için birşey diyemem ama Flexride opsiyonu aracı bekleme sürenizi ciddi anlamda uzatabilir gibime geliyor.

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yunusևelebi link' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikler herkese selamlar. Forumunuza yeni üye oldum. Yarın Allah kısmet ederse Eyüp Opel bayine gidip Astra 1,4 140hp Cosmo+flexride+navi+sunfrof.. için bir fiyat ve ardından anlaşabilrsek siparişini verdireceğiz. Gerçekten beni heryönüyle çok etkileyen bir araç gönzlümüzde ailecek şuan astra yatıyor.

Sizden yardım istiyeceğim. ֖ncelikle Eyüp Opel bize nasıl bir indirim yapma söz konusu olabilir ve hediye verebilirler mi ?
Araçta ek donanım vb. olarak nelere dikkat etmeliyim ?
Nasıl bir konuşma politikası izlemeliyim ?
En son olarakda aracı eğer sipariş verirsek ne kadar süre içerisinde teslim alırım ?

NOT: Arkadaşlar ilk arabamız olucağı için bu konularda pek tecrübeli değilim o yüzden bu takım soruları sormuş bulunmaktayım.. Yardımlarınızı esirgemeyin. şimdiden hepinize teşekkürler inşallah sizlerin arasında yer alıcam :)

Merhabalar hoşgeldiniz forumumuza öncelikle.

Eyüp Mar Otoda Onur Bey var  Öœmit aracılığı ile geldim buraya derseniz güzel indirim alabilirsiniz.Fiyat olarak taban fiyat verdiğinden ben sadece boya koruma hediyesi alabilmiştim.Siz karter korumayı almanızı öneririm boya korumayı dışarıda uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Navi'den kastınız orjinal CD500 mü yoksa Cyclone veya Necvox mu ?

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umitbjk link' Alıntı:
Merhabalar hoşgeldiniz forumumuza öncelikle.

Eyüp Mar Otoda Onur Bey var  Öœmit aracılığı ile geldim buraya derseniz güzel indirim alabilirsiniz.Fiyat olarak taban fiyat verdiğinden ben sadece boya koruma hediyesi alabilmiştim.Siz karter korumayı almanızı öneririm boya korumayı dışarıda uygun fiyata yaptırabilirsiniz.
Hoşbuldum teşekkür ederim. Referansınızı kullanıcam onun içinde ayrı teşekkür ederim :)
AEE25 link' Alıntı:
Navi'den kastınız orjinal CD500 mü yoksa Cyclone veya Necvox mu ?
Navi600 düşünüyordum ama Türkiye haritası bulunmamaktaymış Opel'in sunduğu Türkiye haritasıda dahil olanı var mı ?
Tamkan link' Alıntı:
Sunroof ve navi için birşey diyemem ama Flexride opsiyonu aracı bekleme sürenizi ciddi anlamda uzatabilir gibime geliyor.
Evet Flexiride uzatabilir aslında bizede araba en kısa sürede lazım ama artık sabredicez. Bir sorum var otomatik şanzımana Flexride uygulanıyor değil mi ?

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onur iyidir ben de karter koruma almıştım en uygun fiyatı da mar vermişti

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecen hafta ozkan a mar oto onur beyden arac aldik
Hediye vermiyorlar onu basta soyliyeyim
Sadece yillik bakim indirimi veriyorlar ondada amac servise cekmek
Karter korumaya bile 100 tl almislardi.
Arac cikmadan mutlaka taktirin ama
Hayirli olsun

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Turbolu araç alacaksanız 1,6 alın derim, ben almadığıma çok pişmanım...
Diğer donanımlar çok iyi hatta beklemeyi göze alırsanız ki alıyorsunuz sanırım, ergonomik spor deri koltuk da
ekleyin derim ben... :)