ilk çalışmada gelen garip ses

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra h kasalar fan kolay kolay açılmaz 😁 118 de fan açtığı oluyor kontak kapalıyken fan çalışmıyor
Sesi duyasmadığım için tahmin tabiki :) Fan derkende, sıcak veya soğuk hava üfelemesi için kullanılan Klima-Fan moturundan bahsetmiştim :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Onu belirttim ustam 😁 aslında tam olarak geldiği yeri duyabilsek şurası deriz seside alamıyoruz

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracımı geçen sene aralıkta almıştım üstadlarbir yıl oldu aldığımda geçen sene istanbul daha soğuktu ve kapalı alanda değilde açık alanda park ederdim aracı ozamanlar hiç böyle bir sorunum yoktu. Bu sene kapalı otoparkta ve çokta soğuk olmayan bir yerde duruyor akşamları aracım Ne olduysa boğaz kelebeğini temizlettikten sonra oldu ama bu tesadüf olamaz bence devir yavaş yavaş düşüyor eskiden birden düşerdi ses seda yoktu

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yarın sabah bilhassa bakıp size bilgi verecem ustalarım :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bogaz kelebeğini söküp arasındaki kapalı kanala bastırıp mı temizlediler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ve temizlerken yan tarafında siyah bir kısım var motor siyah kisimin içerisinde oraya sprey çok değdi mi

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Boğaz kelebeği okadar pislenmiştiki zarar vermeden tornavidayla kazıdılar birazını hatta :) ama sprey sıkıldığını hatırlamıyorum benzinli bir bölmeden güzelce temizledi onu biliyorum

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Eğer o delikteki silindiri açıp kapadı ileselerr adamtasyonla gerekebilir

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çıkarıp temizlediler boğaz kelebeğini ama çıkarılan bölüme hiç müdahale etmediler sadece boğaz kelebeğini temizlediler adaptasyon falan yapmadılar taktılar tamam dediler

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
günaydın forum :) bugün sabah baktım ve inceledim aracı sıkıntı kaput içinde değil resimde gösterdiğim bölümden geliyordu ses kaputta o ses gelen bölüme hafif bastırınca ses gidiyor ama bırakınca sanki tam oturmuyor ve sanki orada bir pervane varda ona hafif değiyor gibi ses çıkarıyor haliyle o titreşimli seste içeriye geliyor fakat orda herhangi bir aksam yok anlam veremedim sesin nerden geldiğini

Ekli dosyalar

• imagesS96HQITD.jpg
    imagesS96HQITD.jpg
    22.7 KB · Görüntüleme: 41