ılk kazamı yaptım.sızce kac para masraf olur

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun kardeş. Haşa huzurdan kazmanın birisi baltalamasına daldı :) Onun sigortası masrafımı karşıladı. Kafana takma dünya malı bu bir gider bir gelir.

control_75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun,
yorum yapan arkadaşların çoğunluğuna ben de katılıyorum.
masrafınız 2000-3000 TL arasında değişecektir. Ustanız bence iyi fiyat vermiş.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan biraz daha büyük bir kaza yaptı bizim arkadaş vectra b ile.. yetkili serviste 10 milyardan fazla tutmuştu diye hatırlıyorum.. sadece klima hortumları bile acayip para tutuyomuş... 2000 lira bence rahat tutar tahminim..far tampon kaput çamurlukta da vardır kesin sis farı bilmem ne..

tabi dışarda ustaya yaptırırsanız fiyat değişebilir, sonuçta yetkili servisler pahalı.. bu arada takacağınız yeni farla sol far çok sırıtabilir... bizim arkadaş diğer farınıda değiştirmişti

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ALLAH beterinden korusun

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun aracınızın hasarı pek az değil malesef.Düzeltilir demiş ustanız ama kaputun değişmesi yararınıza olur parçaları çıkma olarak alırsanız maliyeti bayaa azaltırsınız.Tekrardan geçmiş olsun.

kurtm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepınıze cok cok tesekkur ederım arkadaslar.aracta degısecek olan radyator.,on tampon,sag far,sıs farları,on panel,panjur,bırde tampon demırı.camurluklarda hıc bısey yok.kaputu kaportacım ben yaparım dedı.arac ozel servıste yapılacak.yetkılı sevıs gercekten cok asırı fıyat cekıyo.parca fıyatlarına baktıgımızda gozuken suanda 1500 lıra sadece parca fıyatları.ama bu gozuken kısmı.tabı klıma hortumları gıbı seyler gozonunde bulundurulmadı.kaportacım ıcıne gımedıkten sonra net fıyat vermek olmaz ama 2000 ı gozden cıkar belkı 3000 de yaklasabılır dedı.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepınıze cok cok tesekkur ederım arkadaslar.aracta degısecek olan radyator.,on tampon,sag far,sıs farları,on panel,panjur,bırde tampon demırı.camurluklarda hıc bısey yok.kaputu kaportacım ben yaparım dedı.arac ozel servıste yapılacak.yetkılı sevıs gercekten cok asırı fıyat cekıyo.parca fıyatlarına baktıgımızda gozuken suanda 1500 lıra sadece parca fıyatları.ama bu gozuken kısmı.tabı klıma hortumları gıbı seyler gozonunde bulundurulmadı.kaportacım ıcıne gımedıkten sonra net fıyat vermek olmaz ama 2000 ı gozden cıkar belkı 3000 de yaklasabılır dedı.

Aşağı yukarı 2500 e bağlarsın , benımde degısdıgınde 3000 tl bulmusdu kı bu kadar hasar gormedıgı halde

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun size bir şey olmasında maddi kısmı bir şekilde hallolur.:(

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun inş birdaha olmaz mercedesde pek bişey yok sanırım e200 galiba
bendede böyle bir kaza olduda 1750 tl ye kapattmıstım sis farları cok pahalı geldi bana burda teki 35 tl