Ilk opelimi aldım 2.5 cdx yorumları bekliyorum

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.. Allah kaza bela vermesin
4 yıldır 2.5 kullanıcısı olarak aracımdan son derece memnunum bir kuruş masrafı olmadı.. bakım vs hariç tabiki bu harcamları diğer araçlarada yapıyorsunuz.
Arkadaşlar bahsetmiş biraz 2.5 alırken temizini hatasızını almanız gerekir ki zaten aracınız temize benziyor motor vs yapılmış.
Ben artık bundan sonra kesinlikle 1.6 2.0 motor araçlara binemem mümkün değil çünkü o tadı bikere aldım ciğerden gelen ses beni bitiyor yeminle :)
Arkadaşların 1.6 ve 2.0 motor araçlarına biniyorum inanın hiç bir zevk almıyorum araçlardan.
Kullanacağınız yedek parça özellikle elektronik malzemeler kesinlikle orjinal olmasını tavsiye ederim. Özellikle soğutma parçalarının orjinal olmasına dikkat edin. Radyatör hortum vs. Çünkü araçlarımız yüksek ısılarda çalışmakatdır. V6 olduğundan dolayı..
Araçla herhangi bir sıkıntınız olursa seve seve yardımcı olabilirim..
Tekrar hayırlı olsun. Bence en doğru seçimi yaptınız ;)

canon38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.. Allah kaza bela vermesin
4 yıldır 2.5 kullanıcısı olarak aracımdan son derece memnunum bir kuruş masrafı olmadı.. bakım vs hariç tabiki bu harcamları diğer araçlarada yapıyorsunuz.
Arkadaşlar bahsetmiş biraz 2.5 alırken temizini hatasızını almanız gerekir ki zaten aracınız temize benziyor motor vs yapılmış.
Ben artık bundan sonra kesinlikle 1.6 2.0 motor araçlara binemem mümkün değil çünkü o tadı bikere aldım ciğerden gelen ses beni bitiyor yeminle :)
Arkadaşların 1.6 ve 2.0 motor araçlarına biniyorum inanın hiç bir zevk almıyorum araçlardan.
Kullanacağınız yedek parça özellikle elektronik malzemeler kesinlikle orjinal olmasını tavsiye ederim. Özellikle soğutma parçalarının orjinal olmasına dikkat edin. Radyatör hortum vs. Çünkü araçlarımız yüksek ısılarda çalışmakatdır. V6 olduğundan dolayı..
Araçla herhangi bir sıkıntınız olursa seve seve yardımcı olabilirim..
Tekrar hayırlı olsun. Bence en doğru seçimi yaptınız ;)

Çok teşekkürler Cihanbey bi sorunum olduğunda tabiki ilk danışacağım sizlersiniz özellikle bazı ustalar vectrada bu motoru ilk defa görüyorum gibi yorumlar yaptılar Omegada görmüştüm diyenlerde oldu.Aracın performansına hayran kaldım özellikle motor sesi çok hoşuma gitmeye başladı. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler Cihanbey bi sorunum olduğunda tabiki ilk danışacağım sizlersiniz özellikle bazı ustalar vectrada bu motoru ilk defa görüyorum gibi yorumlar yaptılar Omegada görmüştüm diyenlerde oldu.Aracın performansına hayran kaldım özellikle motor sesi çok hoşuma gitmeye başladı. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

45-50 liralık bir açık hava filtresi taksanız bile abartılı bir ses verebiliyor, %1-2 performans kaybına aldırış etmeden takmanızı öneririm, bağıran egzos bu sesin tadını kaçırıyor. Yakın mesafelerde olsak da yanınıza oturup siz basarken ben koltuğa yayılsam ne hoş olurdu :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2,500 cc ... kulağa cok hoş geliyor :) hayırlı olsun...

güzel tercih

canon38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45-50 liralık bir açık hava filtresi taksanız bile abartılı bir ses verebiliyor, %1-2 performans kaybına aldırış etmeden takmanızı öneririm, bağıran egzos bu sesin tadını kaçırıyor. Yakın mesafelerde olsak da yanınıza oturup siz basarken ben koltuğa yayılsam ne hoş olurdu :)

İyi olurdu herhalde, aşağıda resmini yüklediğim hava filtresinden Bagajda bi tane var. Arabayı aldığım şahıs takmış galiba bagajda duruyor.Takmayı düşünmedim ama merakımdan bi ara deneyeceğim...

mhxlj.jpg

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filitre acayip ses verir,hele kestirirken üf üf :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bana göre mesele egzoz değil motor..Yani ses çıkacaksa motordan çıkmalı..Ben de açık hafa filtresi kullanmış biri olarak, arabada turbo varmış hissine kapılmıştım ama arabayı boğuyor..Benim kullandığım 30 liralık birşeydi..Belki daha kaliteli birşeyden performans bile alınabilir ki zaten 2.5 motordan söz ediyoruz..Benim kullandığım 2400 devirden itibaren ses veriyordu..Ben tavsiye ederim ancak aracı boğuyor..Uyarayım..

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hayırlı olsun daha önce cok ilgilenmiştin sizin aracınızla ama 2.5 olunca tedirgin olmuştum şimdi GT CDX arıyoruz denk gelmedi henüz iyi birşey :)