İllegal Mini Kocaeli Sohbeti :)

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam Gökberk kardeşim ' e , yarın İzmit ' e gelde Corsa üzerine konuşalım demem üzerine , sağolsun beni kırmayıp İzmit ' e gelen Gökberk kardeşim ile kendi aramızda Mini bi sohbet buluşması gerçekleştirmiş bulunuyoruz :) Gökberk ' in biraz vakit sıkıntısı nedeni ile uzun süre vakit geçiremesek bile , keyifli geçen bi kaç saat Pazar günü üzerimde olan miskinliğimi atmam için fazlası ile yeterli oldu :) . Ben Gökberk ile tanıştığım için son derece memnun oldum . Beni kırmayıp gelmesi ve Corsa üzerine geçen keyifli sohbet ' den oldukca memnun kaldım . En kısa zamanda , diğer forum arkadaşlarımız ile birlikde geniş kapsamlı aktivite ' ler yapmamız dileği ile ;

Uploaded with ImageShack.us

Edit : DeDe ile ilgili bi jant projemiz var . Üzerindeki jant ' lar arabasız kalmamam için , geçici olarak verilmiş olan jant ' lar :D . Jant projesi sonrası , yeni hali ' ni sizlerin beğenisine sunucam :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsan misafirinin arabasını bir hoş geldin misai yıkatırda o resimleri öyle çeker dimi :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. bardak çay ' ı geldi , ben içmek zorunda kaldım :) . Düşün artık abi sen , ne kadar görüşebildiğimizi :)

Olsun başka zaman daha iyisini yaparsınız.Hayırlısı olsun benimki sadece şakaydı :)

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balık tutmaya gitmek için bile vakit bulamıyorum dünya kadar malzeme aldığım halde biliyomusun :) Birde teknem var bütün yaz 2 defa binebildim :)

Gelirsin , gelirsin :D

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam Gökberk kardeşim ' e , yarın İzmit ' e gelde Corsa üzerine konuşalım demem üzerine , sağolsun beni kırmayıp İzmit ' e gelen Gökberk kardeşim ile kendi aramızda Mini bi sohbet buluşması gerçekleştirmiş bulunuyoruz :) Gökberk ' in biraz vakit sıkıntısı nedeni ile uzun süre vakit geçiremesek bile , keyifli geçen bi kaç saat Pazar günü üzerimde olan miskinliğimi atmam için fazlası ile yeterli oldu :) . Ben Gökberk ile tanıştığım için son derece memnun oldum . Beni kırmayıp gelmesi ve Corsa üzerine geçen keyifli sohbet ' den oldukca memnun kaldım . En kısa zamanda , diğer forum arkadaşlarımız ile birlikde geniş kapsamlı aktivite ' ler yapmamız dileği ile ;

Edit : DeDe ile ilgili bi jant projemiz var . Üzerindeki jant ' lar arabasız kalmamam için , geçici olarak verilmiş olan jant ' lar :D . Jant projesi sonrası , yeni hali ' ni sizlerin beğenisine sunucam :)

Cok teşekkür ederim Murat kardeşim bende cok memnun oldum bidahakine ınş daha uzun süreli olur.