İllere göre trafik sigortası fiyat listesi (GÜNCEL)

ZeMHeRi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her il fiyat listesi içerisinde mevcut hasarsızlık indirimi olmadan önceki ham fiyatlardır...

http://www.tsb.org.tr/images/Documents/Web_Sonuc.xlsx

kaynak:Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği
Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği

Benin son 3 yılım..Sizlerde yıl,şehir bilgileri ile paylaşırsanız faydalı olacaktır.

2014 311 tl
2015 660 tl
2016 780 TL

Opel Astra - Ankara

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Orhan artık sigorta konusunun suyu çıktı. Geçen sene 420 ödedim bu yıl 650 ödedim. Durmadan kazık hep benden yana çalıştı. Çıkıp artık bu adamlara kimde dur demedikçe kazıklanmaya devam edeceğiz. Oha diyorum %50 kazık. Burada devletimize iki kelam etmek gerek sayeniz de vatandaş olarak çok güzel kazıklanmaya devam ediyoruz. Allah sizden razı olsun. Oylarınız daha çok artsın ki biz de daha çok kazıklanalım.

ZeMHeRi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orhan artık sigorta konusunun suyu çıktı. Geçen sene 420 ödedim bu yıl 650 ödedim. Durmadan kazık hep benden yana çalıştı. Çıkıp artık bu adamlara kimde dur demedikçe kazıklanmaya devam edeceğiz. Oha diyorum %50 kazık. Burada devletimize iki kelam etmek gerek sayeniz de vatandaş olarak çok güzel kazıklanmaya devam ediyoruz. Allah sizden razı olsun. Oylarınız daha çok artsın ki biz de daha çok kazıklanalım.

Sigortacım tanıdık söylediği şu oldu bunlar indirimli haliymiş devlet müdahale etmiş birde..Bir kaç ay önce 1200 tl aşşağı çıkmadığını söyledi..:mad:

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c 2001 model arabaya 1250 tl sigorta yaptırdım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bakın size başka bir şey daha söyleyeyim. Şimdi daha önce dokuz ay taksit yapan sigorta firmaları artık üç ay taksit yaparız diyor da başka bir şey demiyorlar. Demek istedikleri aslında şu ya seve seve vereceksiniz yada çokta tın diyorlar.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba 05 plaka ama İstanbul da yaşıyorum.

2014 129 tl
2015 259 TL
2016 460 TL