İmzalar Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu fazla cıvıdı..Sıkıldım.. Ciddi bir yönetim varsa bu işi adı konsun artık,kimsenin göbeği opelim.net'e bağlı değil..Amma soyisimmiş yaa!

Makara yapılacaksa opelim eğlence başlığı var..

opelim.net adı sayesinde para kazananlar bile dalga geçiyorlar,en çokta bu zoruma gidiyor

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla serdarcım sen bulununca farklı olacaksa oraya saçma bi soyadı yazalım...

yo hayır benim talebimin diğer üyelerin talebinden hiçbir farkı yok tabiki, ben sadece o an böyle düşünenlerin yanında olacağımı anlatmak istedim.. Mesela ben de google'da ismi yazıldığı zaman bulunmak istemeyenlerdenim, o yüzden mail adresinde ki gibi ekledim adımı soyadımı.. yani birleşik veya aralarına noktalar koyarak vs..

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yo hayır benim talebimin diğer üyelerin talebinden hiçbir farkı yok tabiki, ben sadece o an böyle düşünenlerin yanında olacağımı anlatmak istedim.. Mesela ben de google'da ismi yazıldığı zaman bulunmak istemeyenlerdenim, o yüzden mail adresinde ki gibi ekledim adımı soyadımı.. yani birleşik veya aralarına noktalar koyarak vs..

sağol serdar iyi niyetinin farkındayım ama bu kural dediğimiz dedik çaldığımız düdük oldu.bende belirttiğim gibi askerde çok dayak yicem.neyapalım tarz meselesi.sağol herşey için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...