insanların aracıma yaptıklarından bıktım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: insanların aracıma yaptıklarından bıktım

geçmiş olsun ulaş bey
gerçekten derin bir çizik olmuş, bunu yapanlara insan bile diyemiyorum maalesef

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

teşekkürler sn HaKaN sn thejazz sn sahinakpul

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

size de çok geçmiş olsun sn. ulaş

bugün de amma garip bir gün;
şehit haberleri, sn.Hakan ın aracı, şimdi de sizinki

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sağolun sn eketen bugünü hiç yaşanmamış olarak görmek isterdim :(

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sağolun sn ekoli06

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük geçmiş olsun Ulaş arkadaşım bu şerefsizlerden heryerde bol bol var ah diyorumki birgün karşıma çıksa şu hareketi yaparken de bende onu çizsem ahlaksızlık artık TÜRKİYEM de hergün karşınıza çıkabilecek şeyler artık öyle bir zamandayızki 3 şehit verince kimse dönüp bakmıyor ana haberde 10 sn verilip geçiyor gazileri saymıyorum bile onlar hiç söylenmiyor zaten anca 30 tane şehit olunca birileri noluyor diyor bunun için arabayı çizerken zevk bile almışlardır artık maalesef böyle bir halkız

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
büyük geçmiş olsun Ulaş arkadaşım bu şerefsizlerden heryerde bol bol var ah diyorumki birgün karşıma çıksa şu hareketi yaparken de bende onu çizsem ahlaksızlık artık TÜRKİYEM de hergün karşınıza çıkabilecek şeyler artık öyle bir zamandayızki 3 şehit verince kimse dönüp bakmıyor ana haberde 10 sn verilip geçiyor gazileri saymıyorum bile onlar hiç söylenmiyor zaten anca 30 tane şehit olunca birileri noluyor diyor bunun için arabayı çizerken zevk bile almışlardır artık maalesef böyle bir halkız
sadece derinbir offf çekebiliyorum diyecek söz bulamıyorum.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun ulaş, başlığa aynen katılıyorum. geçen gün bende yıkarken bir baktım tavanda ve sağ ön çamurlukta göçük var. ya biri resmen sivri bir şeyle vurmuş yada birileri camdan sert bir şey atmış. vakumla şekerler diye düşündüm ama autoking vakumla gelmez bunlar dedi :( yarın bir de ziebarta götüreceğim. o da olmaz derse ne yapacam bilmiyorum. servis tavanı söküp boyaya gerek kalmadan yapmaya çalışırım dedi. zaten tavanı boyatmak hiç işime gelmez.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
geçmiş olsun ulaş, başlığa aynen katılıyorum. geçen gün bende yıkarken bir baktım tavanda ve sağ ön çamurlukta göçük var. ya biri resmen sivri bir şeyle vurmuş yada birileri camdan sert bir şey atmış. vakumla şekerler diye düşündüm ama autoking vakumla gelmez bunlar dedi :( yarın bir de ziebarta götüreceğim. o da olmaz derse ne yapacam bilmiyorum. servis tavanı söküp boyaya gerek kalmadan yapmaya çalışırım dedi. zaten tavanı boyatmak hiç işime gelmez.
sağol abi ,ben bu insan kılıklı yaratıkların hazımsızlığına artık dayanamıyorum eğer birini böyle birşey yaparken yakalarsam kendimi kaybedip olmıyacak birşey yaparım diye korkuyorum.