Insignia AFL Arızası

cold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı alırken istanbuldaki servisew gösterdim sol far arıza veriyordu ama önemsemedim. herşey çalışıyordu. bugun kayserideki servise gittim farın komple değişmesi gerktiğini söylediler..kalsın dedim aracı teslim aldım. Arıza ışığı yine yanıyordu. Akşam farların direksiyona göre sağa sola dönmediğini ve uzunların yanmadığını farkettim. Devir göstewrgedsindeki ışık servisten sonra yandı. Serviste yazılım yükledik demişlerdi. Eski haline geri getirebilirler mi acaba ?

v8zsv.jpg

v8zuq.jpg

v8zvx.jpg

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arızayı silip denemek lazım. Yazılım yükleme vs. işin yalanı dolanı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlam bırakırsın bozuk alırsın servistekileri dövmek lazım yeminle hemde odunla...

cold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buğu yapmış diye farın içine hava sıktılar. Camdan gördüm. Hava sıkınca da farın içindeki tüm aksam nemi yemiş oldu.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın garantisi bitti mi?
benim aracımda garantili iken farlar su aldı. farı değiştirmesi gerekirken bir baktım içini kuruluyorlar bunu gördüm bekleme salonundan hemen çıkıp yanlarına gittim değiştirin dedim bu farı tartıştık ama mecburen değiştirdiler. işin kolayına geliyorlar. serviste her zaman aracımın başında duruyorum bu durumu yaşadıktan sonra artık.

cold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef garantisi yok.. Çıkmacılara soracam

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta cıkmacıya ne gerek varkı sakın oyle bısey yapma gıt yarın anlat durumu bıraz arıza cıkar yaptırtmaya calıs olmazsa sac kurutma makınası ıle az sıcak a ayarlayıp farın ıcıne tut bıraz oda olmaz ıse gotur farı sökup ıcını acsınlar tamır etsınler baksınlar arızaya cıkmanın bozulmucagı bozuk olmucagı ne malum..

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabanın far ayarları çalışmıyor ama konya da kimse yapamadı ALLAH sabır versin sizede ben peşini bıraktım kaldı öyle
Fari değiştirelim diyor tamir et diyorum yüzüme bakıyor çünkü nasıl yapacağını bilmiyor

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
usta cıkmacıya ne gerek varkı sakın oyle bısey yapma gıt yarın anlat durumu bıraz arıza cıkar yaptırtmaya calıs olmazsa sac kurutma makınası ıle az sıcak a ayarlayıp farın ıcıne tut bıraz oda olmaz ıse gotur farı sökup ıcını acsınlar tamır etsınler baksınlar arızaya cıkmanın bozulmucagı bozuk olmucagı ne malum..

Yetkili Servis tamir yapmaz. Değişim yapar.