İnsignia OPC(opel performance center)

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra opc aynı motor önden çekiş ve 280 ps ile 0-100 6,3 sn iken insignia opc 4x4 ve 325 ps olmasına rağmen 0-100 6,0 sn..:confused:
benim fark beklentim biraz daha fazla idi..:D
resimdeki temsiili sanırım mavi diilse opc de diildir opc pakettir şu verilere bakıp çıldırmamak elde de diil
0/100 6 sny
son hız 250 km :(:(
1992 astra gsı de o değerlerde hemen hemen ?? :(
opelin bana göre şu andaki en değerli ve güzel spor otomobili speester ve gt zaten tr dede 10 tane felan var
gtc kasada ayrı bi güzel bence

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
resimdeki temsiili sanırım mavi diilse opc de diildir opc pakettir
Bu ne demek oluyor ? Mavi disinda bir cok renk opc var..

opc.jpg

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mavi sadece lansman rengi gibi bi şey. opel o rengi daha çok tutuyor ama sen aracım kırmızı opc olsun tabiki kırmızı olarak gelir aracın

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede mavi diilse opc diildir opc maviyle tanındı dierleri hikaye bunu belirtmiş abi bendede doğru tahmin tamam başka renkte olabilir ama mavi bi başka be arkadaşlar lansmanı bilmem
mavi forewer ...

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki temsiili sanırım mavi diilse opc de diildir opc pakettir şu verilere bakıp çıldırmamak elde de diil
0/100 6 sny
son hız 250 km :(:(
1992 astra gsı de o değerlerde hemen hemen ?? :(
opelin bana göre şu andaki en değerli ve güzel spor otomobili speester ve gt zaten tr dede 10 tane felan var
gtc kasada ayrı bi güzel bence

OPC ler kesinlikle kaliteli araçlar ve çıtayı yükselttiler..
önceden spor bir araç olsa bile recaro koltuk, büyük spor jantlar, spor göstergeler ibi donanımlar standart olmazken standart hale getirildi..
ama nasıl ki calibra turbo 4x4 zamanın ötesine geçmişti.. insignia da bana göre en az 5 sn lik 0-100 yakalamalıydı diye düşünmeden edemiyorum..
sonuçta harika bir tasarım, mühendislik, güvenlik vs. var ama...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şunu unutmamak gerek ne vectra ne de Insignia spor araba değildir, spor görünümlü sedandır. Bence OPC için bu değerler çok mantıklı.

Ha konsept olarak gördüğümüz Insignia nın tek kapısı nam-ı diğer yeni calibra çıkarsa ğere daha iyi değerlere imza atmalı tabii ki de

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC ler kesinlikle kaliteli araçlar ve çıtayı yükselttiler..
önceden spor bir araç olsa bile recaro koltuk, büyük spor jantlar, spor göstergeler ibi donanımlar standart olmazken standart hale getirildi..
ama nasıl ki calibra turbo 4x4 zamanın ötesine geçmişti.. insignia da bana göre en az 5 sn lik 0-100 yakalamalıydı diye düşünmeden edemiyorum..
sonuçta harika bir tasarım, mühendislik, güvenlik vs. var ama...

Bencede en azından 5 sn. olmalıydı,bu kadar güç böyle güzel tasarıma 6 sn. yakışmadı hiç.:(

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şunu unutmamak gerek ne vectra ne de Insignia spor araba değildir, spor görünümlü sedandır. Bence OPC için bu değerler çok mantıklı.

Ha konsept olarak gördüğümüz Insignia nın tek kapısı nam-ı diğer yeni calibra çıkarsa ğere daha iyi değerlere imza atmalı tabii ki de

kesinlikle katılıyorum aynı düşüncedeyim o nedenle opc değerleri bence de mantıklı geliyor