İnsignia'ya alarm taktıran oldu mu?

Alperen77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar, geçenlerde opelden satışla ilgili arkadaşa sormuştum, insigniaya alarm taktırmak istediğimi, o da opelin tesisat yapısı nedeniyle mümkün olmadığını söylemişti. elektrikçisini kursa gönderip sorduracakmış ama taktıran varsa tecrübelerini öğrenmek isterim, teşekkürler...

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halısın ersın bence de elektırık aksamından olmuyo olabılır cunku bızım vectralarda da olan bı sıstem ıkıncı kez basınca kıtleme sıstemı benım bıldıgım onun ıpta edılmesı gerekıyo yanlı bılıyoda olabılırm

Alperen77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halısın ersın bence de elektırık aksamından olmuyo olabılır cunku bızım vectralarda da olan bı sıstem ıkıncı kez basınca kıtleme sıstemı benım bıldıgım onun ıpta edılmesı gerekıyo yanlı bılıyoda olabılırm

teşekkür ederim...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışmaya gerek yok. konuya gelince eğer orjinal alarm var ise onu taktır. çünkü orjinal alarmlarda altyapıya uygun alarm oluyor. sonradan alarm araçta probleme yol açabilir. malum insignia. full elektronik. mesela ben eski astrayı alırken alrm istiyonuz mu diye sorulmuştu. taaa kaç yıl önce 450 tl aldılar alarm için. ama hiçbir şekilde sağdan soldan elektrik almadılar. orjinal kit varmış. onu uyguladılar

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sinirlenmeyin durun haklısın tabi konu açmaktada soru sormaktada ben senin yerinde olsam insigniam olsa alarm taktırmam , hem sanırım kendi üzerindeki güvenlik ekipmanında aracın kornası ile ikaz veren bir alarm sistemi var.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Servis takılmaz demiştir çünkü servis orjinal alarm takar. ınsiga daha yeni, opel ınsıga için alarm pakedi çıkarmamaış olabilir daha çıkardıysa bile araç yeni olduğu için servisteki ustalar bilği sahibi olmayabilir.
Takılmaya gelince istedikten sonra takılmayacak birşey yok bi şekilde takılır. Ama o araca yazık orjinal paket takılması gerekir.

Alperen77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlayışınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim arkadaşlar. servisteki arkadaş orjinal harici takılmasının eletronik aksamda arızalara sebebiyet verebileceğini söyledi, sonuçta ticaret bu, alarmı da benden alsın diye böyle bir gerekçe göstermiş olabilir diye düşünmedim değil. eğer gerçekten dışarıdan alarm taktırmak problem oluşturuyorsa o zaman ellerinde henüz alarm kiti yok demek, beklemem gerekecek. saygılar...

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazi arkadaslarimiz ve abilerimiz dogru soylemis servise bi danisin...
not: bu forumda yazdiklarimin silinmesi beni mutlu ediyor devam devam ...:)