İrmscher GTC

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İrmscher GTC

TOGI link' Alıntı:
Mümkün Sercan uçlar ayrıda satılıyor ama arka ek olmadan bu kadar güzel durmayabilir ..
Abi onunda sonradan takıldığı çok belli oluyor, siyah bölme üstünde yama gibi duruyo ne biliym  023hm

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
sadece egzos uçları 190 x 2
eger ikisi içinse bu fiyat fena değil, birde bu firmalar hakknda fazla bilgiye sahip değilim? Türkiyede bayisi varmı, yoksa yurtdışından mı sipariş edecez, eğer öyleyse monte işlemini kime yaptrcaz? Biraz araştrmam lazım bunları...Forumda ilgili konuya pek bakamadm daha

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
eger ikisi içinse bu fiyat fena değil, birde bu firmalar hakknda fazla bilgiye sahip değilim? Türkiyede bayisi varmı, yoksa yurtdışından mı sipariş edecez, eğer öyleyse monte işlemini kime yaptrcaz? Biraz araştrmam lazım bunları...Forumda ilgili konuya pek bakamadm daha

Odak irmscher in ürünlerini getiriyor :)

Bu arada ben arka eki beğendim çok agresif bir görüntü olmuş .

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

İrmscher bodykit 5 kapili'dan daha çok gtc'ye yakışmış bence. Hele kapilardaki vinyl'ler harika. 045thumbsup

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce irmscher in resmi sitesinde dolandım biraz, GTC ye yapmış oldukları modifikasyonu gördüm, o yandaki irmscher yazısı dışında kalan, arka egzoz bölmesini ve ön panjuru nerden temin edebileceğimi soracam? Fakat mail adresi falan hiçbişi koymamışlar? Nasıl yapabilirim?