Irmscher Model Panjur

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde irmscher panjurda eski panjurun kenarları kesilerek irmscher kenarlardan solüsyon ile yapıştırılıyorda arkadaş onu kastetmiş ;)

Ama benimde gördüğüm kadarı ile bunda öyle bir sorun yok sanırım.

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence güvenilir ama takmadan bir şey söyleyemem ancak takan bir arkadaş çıkarsa onun söylemesi lazım.......

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde irmscher panjurda eski panjurun kenarları kesilerek irmscher kenarlardan solüsyon ile yapıştırılıyorda arkadaş onu kastetmiş ;)

Ama benimde gördüğüm kadarı ile bunda öyle bir sorun yok sanırım.
benım anlatmak ıstedıgm buydu orjınalınde kesılıyormus vs. fakat dun bu panjuru elıme aldıgımda dıgerını kesıp yapıstırarak olmıycagını dusundum dedıgnız gıbı vıda yerlerı vs vardı . eger kesmeden oluyorsa ben hemen taktırcam cunku ..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alan arkadaş olursa bolcaaaa fotograf istiyoruz baştan söyleyeyim bende beklemedeyım çünkü :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin takarsan foto cek ve mutlaka ekle bende takıpteyım cunku gercı baska alıcaklarım var ama bu panjur guzel gibi.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin takarsan foto cek ve mutlaka ekle bende takıpteyım cunku gercı baska alıcaklarım var ama bu panjur guzel gibi.
yaaa dedıgım gbı orjınalının aynısı fakat cızgıler bıras kalındı o kadar adam daha hıc takmams yenı geldı dedı bende baska arabaladım o sırda deneyemedım okul flan var ugrasamıyom bende bırının takmasını beklıyorum sızn gıbı acıkcasıı :)=

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk Mesajdaki Site Çok Yakın Tanıdığım Bir Abimin Sitesidir ... Kendisinin Sattığı Ürünler Çok Kalitelidir Tavsiye Ederim ...