is ariyorum yardimci olabilcek olan ?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar abilerim ablalarimmm lutfen.banaa yardim edin yaa biktim bu.calisitigim isten 23yasindayim ehliyetim.fln varr bilgisayar konusundaa coook iyiyim sertifikalarim var grafikerim (azda olsa ) lutfnn yardimcii olunn gercektrn birbyol.gosterin su anda satis danismanligi yapmaktayim ve bu sktorde 5ci yilim gercekten.insanlarin dugusuzlugunden biktim yardimlarinizi bekliyorum saygilarimla

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesajlarınızı yazarken biraz dikkatli olalım lütfen. çok göze batıyor. fln cook gibi kelimeler çok garip geliyor. bende tam anlamıyla düzgün cümle kurmuyorum ama en azından dikkat ediyorum ne yazdığıma...

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sesinin frekansını yükselt!

Günaydın Metin kardeş!
sesini yükselt taaki yukarıdaki duysun!''kul darda kalmayınca hızır yetişmezmiş'',burası manevi yönü,birde dünyevi yönüne bakalım:
acaba sen işkura müracaat ettinmi? sanırım en azından lise mezunusundur,Kpss ye girdinmi?mesela dün ve bugün var idi,
sen bu yeteneklerinle kesinlikle iş bulman gerekir.
hadi yukarıdaki kolaylık versin.(kinayeli veya şaka yaptığımı düşünmeyin)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iskuru badvutmafim cunku su anda calistigom icinn basvuru kabul edilmiyor uni 3sinifta oldugum icin kpssye bitirince giricem ama en azindan soyle dusundum bir is sahibi olan yada calistigi yerde eleman acigi olan biri vardir diye dusundum ama umudumu yitirdim aldigim cwplardan ben ne yaziyorum insanlar nelere takiliyor sorun degil artik zaten

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iskuru badvutmafim cunku su anda calistigom icinn basvuru kabul edilmiyor uni 3sinifta oldugum icin kpssye bitirince giricem ama en azindan soyle dusundum bir is sahibi olan yada calistigi yerde eleman acigi olan biri vardir diye dusundum ama umudumu yitirdim aldigim cwplardan ben ne yaziyorum insanlar nelere takiliyor sorun degil artik zaten

takılırız tabi. badvutmafim gibi cümleler kurarsanız daha çok takılırız...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın Metin kardeş!
sesini yükselt taaki yukarıdaki duysun!''kul darda kalmayınca hızır yetişmezmiş'',burası manevi yönü,birde dünyevi yönüne bakalım:
acaba sen işkura müracaat ettinmi? sanırım en azından lise mezunusundur,Kpss ye girdinmi?mesela dün ve bugün var idi,
sen bu yeteneklerinle kesinlikle iş bulman gerekir.
hadi yukarıdaki kolaylık versin.(kinayeli veya şaka yaptığımı düşünmeyin)
Unutmayalım Allah yukarda değil nerde zikredersek ordadır.

Bir mesaj yazarken bile bukadar gayri ciddiyseniz iş bulmakda zorluk çekmeniz kaçınılmazdır. En kısa sürede gönlünüzce iş bulmanızı dilegiyle.

sdtgnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazı mevzuuna neden bu kadar taktınız anlamış değilim. arkadaş belliki bir anlık bi duygu patlaması yaşamış belki bir sinir anında yazmış bizleri (sizleri) dertleşecek kişiler olarak görmüş ve o an içinden geleni yazmış. yazdığı konuda allah kolaylık versin demek yerine ilk mesajda yazıya takmak ne kadar doğrudur bilemedim.

@metin_7 sana da allah kolaylık versin kardeş

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazı mevzuuna neden bu kadar taktınız anlamış değilim. arkadaş belliki bir anlık bi duygu patlaması yaşamış belki bir sinir anında yazmış bizleri (sizleri) dertleşecek kişiler olarak görmüş ve o an içinden geleni yazmış. yazdığı konuda allah kolaylık versin demek yerine ilk mesajda yazıya takmak ne kadar doğrudur bilemedim.

@metin_7 sana da allah kolaylık versin kardeş

sadece bu konusunda değil ki. önceki mesajlarıda aynı. önceden forumda imla kurallarına dikkat edilirdi. gerçi şimdide ediliyor ama ne bileyim bana garip geliyor.düzgün kullanamıyoruz bari düzgün yazalım...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım,

Herşeyden önce bir mesaj atıp aynı gün içinde kimse yardımcı olamıyor mu diye sitemde bulunman garip olmuş, neticede yardımcı olabilecek olan varsa illa ki olur, ama iş bulmak öyle ha deyince olan birşey değil.

İmla konusuna gelince, diğer mesajlarında da aynı yazım şeklini kullanıyorsun, ben seni tanımıyorum ve senin hakkında edindiğim ilk intiba yazdıklarınla oluşuyor. Bu şekilde yazı yazmakta olan birisini işe almakta veya birisine refere etmekte iki kere düşünürüm. Senin hakkında ilk edindiğim düşünce bu, dolayısıyla biraz daha kendini ne şekilde sunduğuna dikkat etmelisin.

İkincisi özelliklerinden hiçbir şey anlayamıyorum, bilgisayarım çooook iyi demişsin, nesi iyi açıklamamışsın. hangi programları kullanabiliyorsun (MS Office, Auto cad vs.)? Sertifikalarım var demişsin ne sertifikası olduğu belli değil. Az da olsa grafikerim demişsin, bu ne demek? Grafikerliğin azı çoğu nasıl oluyor? Satış danışmanlığı yapıyorum diyordun, hangi alanda çalıştığın belli değil. Araba mı satıyorsun, tekstil mi, jeneratör mü? Hepsinden önemlisi ne tür bir iş aradığını belirtmemişsin, ben sana ofis boyluk mu bakacağım, grafikerlik mi, satış danışmanlığı mı?

İnsanların duygusuzluğundan bıktım demişsin (en azından ben böyle anladım) öncelikle profesyonel hayatta duyguların yeri olmadığını öğrenmelisin, bundan sonra bulacağın işte de seni pamuklara sarıp sevgiye boğmayacaklarından emin olabilirsin. Sen işini en iyi şekilde yapıp gerekli saygıyı gösterip sana da gerekli saygıyı göstermelerinden başka birşey beklememelisin.

Bu şekilde daha açıklayıcı bir mesaj gönderirsen belki dhaa fazla yardımcı olabilecek birilerini bulabilirsin.

Şimdiden kolay gelsin, Allah gönlüne göre versin.