ışıklı kapı eşiği marka yazısı

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bazı araçlarda şöyle bişey görüyorum kapıyı açıyosun marşpiyelin üst düz kısmında mika yada cam tarzında uzun bir malzemede markanın adu modeli ışıklı olarak yanıyor.mesela opel yada opel astra şeklinde.sanırım kaportada biriken elektrikle yanıyomuş.böyle bişey yaptıran varmı varsa fotoğrafını koyabilirmi?astra F lere uygun olanı varmı saygılar.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal yazı biliyorum da ışıklısını ilk kez duyuyorum...Merak ettim...

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mavi ışıklı...parklardan güç alıyorrr....

evet ayne bu işte bende hondada görmüşyüm ilk sonra pejoda hatta dobloda bile vardı:Dopel için olanı varmı yaptırılıyormu bunlar acaba?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Konu burada açılmıştı..

ASTRA için bu maşpiyerlerden bulabilirmiyiz. ( Bulamadık yapma yöntemleri geliştirdik: ) )
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=32607

Instegslister045Large.jpg

Son düzenleme:

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra F deki mesafe çok darmış olmuyomuş:(ama H ve G kasalara uygun olanları varmış.ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

xiguo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bazı araçlarda şöyle bişey görüyorum kapıyı açıyosun marşpiyelin üst düz kısmında mika yada cam tarzında uzun bir malzemede markanın adu modeli ışıklı olarak yanıyor.mesela opel yada opel astra şeklinde.sanırım kaportada biriken elektrikle yanıyomuş.böyle bişey yaptıran varmı varsa fotoğrafını koyabilirmi?astra F lere uygun olanı varmı saygılar.

Bu üründen ben aldım. Ürün Pille çalışıyor. Firma nın 3 yıl pil ömrü garantisi var.
Şimdilik memnunum, Daha sonra resimleri paylaşırım. Yazı istediğin şey yazdırabilirsin. ürünü www.isiklikapiesigi.gen.tr den buldum. Ürün bayağı iyi duruyor. Su geçirmiyor. Kapılar açıldığında bir süre yanıyor, kapı açık kalırsa kendiliğinden ışıklar kapanıyor. En önemli özelliği kablosuz oluşu. Elektrik devresine zarar vermeden orjinalini bozmazdan ürünü kolaylıkla montaj yapabiliyorsunuz.