Işıkta cam siliciler/dilencilerden kurtulma

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben turank abimin dediği taktiği uyguladım gayet başarılı
icon10.gif

:good:

Gerçekten de, ileri sürüş tekniği.

:tesk:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu mecidiyeköy(cevahir) in önunde cok olmaya basladılar su şişesiyle gezıyorlar polıslerın bu duruma bı el atması sart .

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu mecidiyeköy(cevahir) in önunde cok olmaya basladılar su şişesiyle gezıyorlar polıslerın bu duruma bı el atması sart .

ben mecidiyeköy meydanda yakalandım bir kere. arada mesafede acmıştım :) adam geriden geldi ve hop diye atladı arabanın ustune. yeşilde yandı aynı anda adamı camdan cekiyorum biyandan gidiyorum yok inmiyor. bastım gazı beraber bi muddet gittik ve adam geri atladı. mal bunlar ya

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mecidiyeköy meydanda yakalandım bir kere. arada mesafede acmıştım :) adam geriden geldi ve hop diye atladı arabanın ustune. yeşilde yandı aynı anda adamı camdan cekiyorum biyandan gidiyorum yok inmiyor. bastım gazı beraber bi muddet gittik ve adam geri atladı. mal bunlar ya

Ya bıde bunlar kalabalık kavga felanda gelmezler cıddı anlamda polıslerın orda onlara mudahale etmelerı lazım goruyorum polıslerde var orada ama hıcbırsey demıyorlar sankı devlete vergı verıyor onlar , bırgun bırının basına iş acıcaklar sırf o yuzden o yolu tercıh etmıyorum asagıdan yıldızdan cıkıyorum.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İleri sıvış tekniği :D :)