İst / Sahilyolu

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim ve arkadaşlarım özellikle Anadolu yakasında oturup Sahilyounu tercih edenlere kötü bir haberim var.
Bugun kadiköyden dönüşte sahilyollarındaki tüm ışıklara (elektronik denetleme sistemi) EDS'yi yerleştiriyorlardı. Caddebostan sahil , bostancı kartala kadar her ışıklarda hız kontrolu ve kırmızı ışıklarda kural ihlallerini önlemek amacı ile :D

Kartal sahilde 110km ile radara girdim 237 ytl ceza kestiler :( Sahilyolunda artık max hız 70km (polisin söylediğine göre oda kendi insiyatifine kalmış) benim canım yandı sizlerde dikkat edin özellikle iş nedeni ile bu güzergahı kullananları uyarmak istedim :) En az 8-9 araca ceza kestiler aralarında başka opellerde vardı çok üzüldüm valla:(

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz geldi motora bınmeye basladım. motorumun plakası da kırık oldugu ıcın komple söktüm. bahanem de hazır. kafam rahat. eds falan hak getire.

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz geldi motora bınmeye basladım. motorumun plakası da kırık oldugu ıcın komple söktüm. bahanem de hazır. kafam rahat. eds falan hak getire.

hehe :)
Takılırlar valla peşine , siz genede dikkat edin :)
O değilde 110 km çok yüksek bir hız değil ama napalım sağlık olsun , umarım o güzergahı kullananlar daha dikkat eder :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılırlarsa can sağlığı. kaçan biri yok zaten. sadece eds den evıme surpriz bir fotograf ve ceza makbuzu gelmıyor o bana yeter. yoksa polis dur derse tabı dururum. gangster değiliz ya :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hassss.hız ölçümüde mi yapcak.o zaman artık cuma akşamları başka yerlere taşınıcaz.uyarın için saolll.ben orada normalde min 80le geçiyorum.7tepedeki edslerde hız kontrolü yok ama:D