İstanbul Avrupa Yakasında Oto Kuaför Tavsiyesi

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aldığım araca detaylı iç dış ve motoru temizletmek istiyorum. Ayrıca yağmur kaydırıcı da yaptırmak istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında işini bilen bir yer tavsiye edebilir misiniz? Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bahçelievler çivarı olursa daha iyi olur.

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gncl

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Üyelerimizden bir arkadaşımız bu işi yapıyor ama şu an hangisi olduğunu hatırlayamadım :( . Tespit edersem bilgi veririm.

ihsankaralar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul hasar servis önerisi

Arkadaşlar, geçen yıl istanbul anadolu yakasında bir kaza yapmıştım, bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle otohaus oto servisini aradım. Adamlar kaza yerinden gelip aldılar, aracımı kısa bir sürede tamir ettikten sonra istediğim noktaya gelip aracımı teslim ettiler. Servise gitsem en az 4-5 katı para verecektim. Ogün bugündür, bir sıkıntım olduğunda direk adamların cebini arıyorum, saolsunlar ilgileniyorlar. Lütfen reklam olarak algılanmasın, ha adamlarında reklama ihtiyacı yok gibi zaten. Aşağıdaki linkten firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

http://www.otohaus.com

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, geçen yıl istanbul anadolu yakasında bir kaza yapmıştım, bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle otohaus oto servisini aradım. Adamlar kaza yerinden gelip aldılar, aracımı kısa bir sürede tamir ettikten sonra istediğim noktaya gelip aracımı teslim ettiler. Servise gitsem en az 4-5 katı para verecektim. Ogün bugündür, bir sıkıntım olduğunda direk adamların cebini arıyorum, saolsunlar ilgileniyorlar. Lütfen reklam olarak algılanmasın, ha adamlarında reklama ihtiyacı yok gibi zaten. Aşağıdaki linkten firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

http://www.otohaus.com

Karşı bana uymuyor malesef...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avcılar - Autojoy - Kesinlikle tavsiye ederim. Sahibi Harun size yardımcı olacaktır.
İşini iyi yapan bir arkadaşımız gerçekten...

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avxilarin ne tarafinda hocam. Sadece e-5 üzerini ve esenyurt yolunu biliyorum. Tarif edebilir misiniz?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
meguiars florya # 1
titiz çalışma , kusursuz sonuç,, aldığı paranın hakkını veriyor