Istanbul Buluşması "Çok Yakında"

Tarih: Bayramdan Sonraki Haftasonu (13 Kasım 2011 Pazar)

• Evet Uygun

Oy: 40 81.6%
  • Hayır Uygun Değil

Oy: 9 18.4%

• Kullanılan toplam oy
    49

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Istanbul Buluşması "Çok Yakında"

astra2011 link' Alıntı:
vala cok ıyı olurdu mert bey..aslında  yazın doğunu parisi Erzincan buluşması ayarlasam gelirmi arkadaşlar...

Ben kesin gelirim çünkü Erzincanlıyım  :) İliç-Uluyamaç köyündenim 

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra2011 link' Alıntı:
hadı yaa mert beyy ccok sevındım desene hemşom cıktı bıtaneee....vala ıkımız erzıncanlı olrak bı duzenleme yapsak cok hos olur..

Keşke düzenleyebilsek ama İstanbul buluşmasına 16 araç katılıyorsa Erzincan buluşmasına siz ve benden başka katılımcı bulamayız herhalde  :(

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra2011 link' Alıntı:
aslında mert bey  bulusmanın az olması bırazda kışa denk gelmesidir.. yazın olsaydı ınannkı bnde gelırdım coluk cocuk...tşkk ama yazın erzincanı görmeyenler ıcınde cok super bi buluşma olurdu.düşünsene şelale ekşisu kaplıca v.s ve bırde mangal partisi yapardık..:D:D ozaman tadından geçilmezdi

Eminim ki çok hoş olurdu, yaza doğru Erzincan için bir buluşma teklifi gündeme getiririz bakalım kaç kişinin aklını çeleceğiz :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inşallah bahar ayında istanbulda güzel bir buluşma ayarlanabilir hem havalar düzelmiş olur hemde yani araç alacaklardan da katılanlar olur (benim gibi) ben bu organizasyonları elimden geldiğince kaçırmaam çünki

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

katılımcı var mekanda cok guzel benım cok hosuma gıttı havada bıraz daha guneslı olsaymıs tadından yenmezmıs sizin acınızdan on numara bır gun olurmus valahı ben cok begendım arkadaslar.   bravoo

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
katılımcı var mekanda cok guzel benım cok hosuma gıttı havada bıraz daha guneslı olsaymıs tadından yenmezmıs sizin acınızdan on numara bır gun olurmus valahı ben cok begendım arkadaslar.   bravoo

Gerçekten çok keyifli bir buluşma oldu, tek handikabımız havanın yağışlı olmasıydı hatta bir ara fotoğraf çekimi sırasında 1-2 dakika sağanak yağmura yakalandık herkes arabalara kaçıştı  :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vay be millet gelmiş çoktan, ben daha yeni girdim eve :) Evet harika bir gün oldu gerçekten, bende Hüseyin ve Hakan Beyler başta olmak üzere, bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşerkkür ederim. Katılım tahminimden biraz daha az oldu ama yine de güzel bir gündü. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gelmeyı cok ısterdım ama ozel sebeplerden dolayı gelemedım gercekten cok guzel bulusma olmus.ınsallah bır dahaki bulusmaya..hepınız harıkasınız valla bravoo

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra2011 link' Alıntı:
işte az oncede soyledımya mert bey; bundan sonraki buluşmaları yaza denk getirmek lazımki yağış sıkıntısı çekilmemesi için daha hoş olur..

Konuya tam hakim olmasamda bu buluşmanın kışa denk gelmesinin bir nedenide forumumuzun birinci yılını doldurmak üzere olması yani birinci yılımızın şerefine düzenlenmiş bir buluşmada diyebiliriz  :)