istanbulda gezilcek yerler nereler var?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar kız arkadasımla istanbulda emirgan fetihpaşa korusu yıldız parkı anadolu ve rumelı kavagı florya yesılköy bebek ortaköy kadıköy moda yada daha fazla aklıma gelmeyen bır cok yerı gezdık ya gzlım ıstanbulda gezıkcek yermı kalmadı yoksa benmı bılmıyorum bana yer önerırmısınız oraya gıt suraya gıtt bak burdan gıdersın sunla gıdersın böyle yaparsın söyle yaparsın dıyecek olan varmı aranızda yaa bu cuma gunu bır gezı yapayım yaaa :D?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyup pıer lotı var oraya dıe bılırım

cok yakınımm zaten gıttım yaa bu benım sordugum bayagıı zor bır soru olduu cogu yere gıttım ama soyle denızı goren bogazı goren bır park olur gecen gun lale devrını bılmem ızlermısınız orda vardı bogazı goren bır park orasıı gıbı mesela yada oaranın yolunu bılen varsa?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağdat caddesi, nişantaşı, taksim, bebek sahil turu, ortaköy kumru yemek molası, cevahir alışveriş merkezi vs,vs....

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağdat caddesi, nişantaşı, taksim, bebek sahil turu, ortaköy kumru yemek molası, cevahir alışveriş merkezi vs,vs....

bu saydıkların benım hemen hemen herhaftayaptıklarım ıste hocam bunlardan farklıı olan varmı acaba dıye soruyorumm ?bana cogunuz kızıcaksınız ama gormez gezmek ıstyıroummm :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o zaman alibeyköy, gaziosmanpaşa, mimaroba, sultanbeyli, selamsız mah., :D şaka tabi de ne bileyim aklıma gelmedi şimdi ama çok yer var arasından seçim yapıp yazmakta zor olur.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aa kocasinanda kanatcı haydara da git :) rumeli kavağında balık ye,etilerde bar yap,taksimde dolaş ama fazla oyalanma ,polenezköye git,çatalcaya git,istanbul saylımaz ama kıyıköye git,bir gece sadabatta eğlen,başka bir gece haliçte uykuluk ye,başka bir gün sarayburnuna git,beşiktaşa in beer porta( hanedan restauran) git,hafta sonu bir gece kurucesme arenaya git acık havada film izle ,ambarlıya git sahilde otur,yazın etlel pazarını gez gece,daha sonraki hafta büyükçekmece albatros sahile in ,orada cokça gez yaz akşamlarında ,feshaneye git,bayılırım bazı geceler çiçekpasajında demlenibazı geceler nevizadede,bazen hisarüstü balkona git,bazen aşiyana gezmeyle bitiremezsin ki...

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kalırsa caddebostan da rüzgar sörfü kursuna kayıt yaptırın sizi bir süre idare eder.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalirsa istanbuldan uzaklas, soyle basini dinlendirebilecegin bir yerlere git :)