İstanbull

Rarpas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar.
Babamın işi gereği 6 aydır İstanbul'da ikamet ediyoruz. Aracımı İstanbul'a getirdim getireli arabaya binerken her tarafını kontrol ediyorum.
Ne zaman bi yere park etsem sürekli bi sorun oluyor.Sol arka kapıya sürtmeden dolayı boya bırakan kapıyı icine göcüren arka tampon da yan tarafına sürtmeler sürekli sorunlar.
Artık trafikte giderken bile önümdeki araca daha dikkat etmek zorunda kalıyorum.Gecen Lüleburgaz'a seyahat ederken şöfürün yanındaki hanım efendi kutu kolayı büküp camdan dışarı attı yere geldi aracımın ön tamponuna vurdu boyasını kaldırdı.Yani demek istediğim İstanbul'un sorunları sadece trafiğin yoğunluğu değil insanlarıda problemli.
Birde aracı park ettiğim yerler otoparklar oturduğumuz evin kendi otoparkı çalıştığımız sitenin kendi otoparkı var yani trafikte sallama bi yere park etsem tamam kendi problemim olur ama park yerlerinde dahi bu sorunlarla karşılaşıyorum.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size katılıyorum, maalesef Ankara da da benzer insanlar var. Yeni taşındığım sitede o kadar geniş park yerleri varken sağ iki kapım da boyalı çizildi ve hafif çökük var. bunların olmaması için illa araya kocaman borular mı konmalı? Tamponumda koruyucu var, arkadaşlarım çok çirkin çıkart felan diyorlar ama çıkartmaya niyetim yok, kapılara da bir çözüm bulsam tamam.

Rarpas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Bu insanlar kendi araçları hiç düşünmüyolar mı nasıl bu kadar sorumsuzca hareket ediyolar anlam veremiyorum.