İşte Buda Benim Aracım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
[MENTION=34830]mehmetcan[/MENTION] [MENTION=12186]smihci[/MENTION]

Reklamın iyisi kötüsü olmaz piyasa biraz ısınsın dedim hehe İşte bir aydan fazla yatan kara belma :D

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Rekabet iyidir

imla hataları için affola mobil gönderi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sen bendeki 54 senelik Ford'u görecen, ne zaman aklıma gelirse o zaman çalıştırıyorum, şimdiye kadar beni hiç üzmedi. Gazı bol bol pompalamazsan 3-5 marştan evvel asla çalışmaz :maden:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sen bendeki 54 senelik Ford'u görecen, ne zaman aklıma gelirse o zaman çalıştırıyorum, şimdiye kadar beni hiç üzmedi. Gazı bol bol pompalamazsan 3-5 marştan evvel asla çalışmaz :maden:

İnşallah onun yaşına gelene kadar bu araç bende kalmaz :D abi harbiden şaka bir yana bu sene fena kış oldu Ankara da eksilerin dibini yaşadık ama çalışma konusunda hiç sıkıntı vermedi. Çalışmaz dediğim anda çalıştı hehe bugün aslında eksoz muayenesi yaptırmak için aracı almaya gittim ama daha 8 ayda bitiyor muş :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bakımlı ve sağlıklı araç sorun çıkarmaz. Ben bir aralar Vectra B'yi Ankara'da bırakıp otobüsle İzmir'e giderdim. Sadece hırsızlığa karşı kutup başını söker bırakırdım, yaz kış demeden haftalarca hatta aylarca otoparkta yatardı, her gittiğimde tek marşla çalışırdı. İşte o anda bakımları için ödediğim paralar zoruma gitmezdi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bakımlı ve sağlıklı araç sorun çıkarmaz. Ben bir aralar Vectra B'yi Ankara'da bırakıp otobüsle İzmir'e giderdim. Sadece hırsızlığa karşı kutup başını söker bırakırdım, yaz kış demeden haftalarca hatta aylarca otoparkta yatardı, her gittiğimde tek marşla çalışırdı. İşte o anda bakımları için ödediğim paralar zoruma gitmezdi.

Abi sekiz yıldır araç bende 5000 TL üzerinde bir para harcadım bu para için de 150 000 km de iken komple motor yaptırdım sonra LPG olmasından dolayı silindir kapağını komple çelik dedikleri subaplardan takdırdım. Kimdi kurban bayramından sonra bir bakım daha yapılacak yağını antifriz tamamını aldım hazır duruyor Hakan ların yanına gideceğim nasip olur ise komple bir bakım karter contasında terleme var onu da değiştireceğim. Ondan sonra 2017 yılına tam bakımlı şekilde hazır nazır olacak inşallah 2018 zaten sürem doluyor aslında her ne kadar opele uyuz oldumsa da yine opel alacak gibi olmaya başladım :D yüzsüzlüğü ele aldım çünkü hehe birde limitimi sonuna kadar zorlayacağım ve bu canavardan alacağım :D

http://www.arabalar.com.tr/opel/astra/2016/sports-tourer-1-4-dynamic-at

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel tercih.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

Limitlerimi dibine kadar zorlayacak ama işte tek avantajım şu olacak oda yıl sonuna doğru alma hakkını elde edeceğim sıkı pazarlık sonrasında bir yada iki ay sonra benim araç direk bir yaşında olacak oda varsın olsun :D Abi gerçi netten epey baktım ama opelde garanti 5 yıla çıkarma olayı filan var mı?