İşte SPACER

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
 Evet arkadaşlar; 5X105 olan jantlarımızın değişim seçeneklerinin az olması sebebiyle beğendiğim 5X112 ebadında aslında yeni kasa Mercedes E jantı fakat Flex-Ride lı Astra J jantlarından farksız jantı takabilmek için flanş denilen uygulamayı yaptırdım.Flanşların güvenlik derecelerini çok araştırdım,tatmin edici yanıtlar aldım.Spacerlerin herbiri 2.5 cm kalınlıkta .Jantlar çamurlıklardan 1 cm kadar taştı ve bence eski halinden daha güzel oldu.
Bu da başka bir uygulama...İddiasız...
֖nce eski Hali

[img=800x600]http://g1205.hizliresim.com/x/b/5n77n.jpg[/img]

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: İşte SPACER

Genel olarak güzel duruyor,
Yay takın bütünlük olsun diyecem ama bu sefer camurluk lastik teması yaşanır her kasis, çukurda
Önlerin biraz disarda durması haricinde güzel...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Yay takın bütünlük olsun diyecem ama bu sefer camurluk lastik teması yaşanır her kasis, çukurda
Tunc sen seversin boyle sekilleri
Beni bozar

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
Tunc sen seversin boyle sekilleri
Beni bozar
abi bu şekil durur ama kullanması çok zordur, A3 de vardı ve lastik patladı patlayacak stresinden cikaarttirmistim...

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
haklısınız lastikle jant arasında 5 cm kaldı.3 cmlik yay kullanılırsa 2 cm esneme payı kalıyorki sürtmemesi imkansız.Tabi buradaki asıl amaç jant seçeneğini artırmak.Tekerlerin dışa doğru çıkması hedef değildi ancak ben beğendim.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel olmuş güle güle kullan Kazası Belasız.. Eski jantlarada buradan talip çıkar...

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Beğenip yaptırmışsınız. Benim fikrim jantlar güzel fakat özellikle önlerin dışarı çıkışının son derece çirkin durduğudur. Lütfen yanlış anlamayın amacım sizi kırmak rencide etmek değil.