Işte yeni aracim

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hey Maşallah Bu Corsa C le hiç değer kaybetmedi Ya. 2008 Corsa D Sport Cam tavanlı 1.3 cdti 90 hp 6 ilerilerin fiyatları zaten 25 26 bin lira :) Hayırlı Uğurlu Olsun Allah kaza bela vermesin..

inanın 2 aydır araba arıyorum gitmedigim yer ,bakmadıgım araç kalmadı..ilk önce dedimki biraz daha fark vereyim de yeni kasa dizel otomatik alayım ama bulunmaz hint kumaşı masallah...vallahi istanbulda toplasan dizel otomatik yeni kasa corsa 5 tane yok..sahibinden de 4 tane var 2 ilan face diger 1 tanesi 30500 istiyor kadıköy de ,digeri oto center da oda 29500 istiyor..valla 25,26 bin tl ye nerdeeee...ama düz vites düşünseydim aslaa eski kasa almazdım..bütçe beni yeni kasa için zorlayacakdı..o yüzden şimdilik corsa c ye devam :)

MuRaT34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesın sunroff tum olayı bıtırmıs =)

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kazasız belasız. astramı satıp bu özelliklerde bi araca binmek istiyorum açıkçası ama manuel olmak şartıyla :)

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2006 corsa c n-joy 1.3 cdti tiptronik var.......arac gercekten hıc yakmıyor en son bursadan çorluya 385 km yol yaptım ve 65 tl gbı bısı yaktı.......arac a(otomatık) te daha az yakar....xenon ve merceklı farlar cok yakıstı ben bızzat uyguladım...bence fılmlerı 2 numara cektrıp on cama 1 numara fılm yaptrrsanız arac daha guzel durur.....arka stoplara mıx marka led lı stop aldım.........ben n-joy un 7 kollu jantını cok begenıyorum bence jant almaya gerek yok.......ama kaliper boyama ile aracı daha guzel gosterebılırsınız....bırde sıyah zemınlı far alırsanız on logodakı kromajı da sıyah folyo ıle kaplatmayı unutmayın sakın.....

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Hayırlı Uğurlu Olsun Çok Temiz Araç..
Allah Kazasız Belasız Kullanmayı Nasip Etsin..!

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize tek tek çok teşekkürederim..şimdi far ve stopları degiştirmem biraz zor..ilk önce farlarıma xenon yapacagım..sonra camlara film..lastikler zaten sıfır lassa,,jantlar gerçekten çok şık,onlara dokunmam hiç..