İtalya izlenimlerim ve tabi araçları:)

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
29 mayıs-6 haziran tarihleri arasında balayı tatili olarak italya + Nice, Cannes ve Monaco turuna katıldık eşimle. Her şehri ayrı bi güzel, ayrı bi tarih. İmkanı ve zamanı olan için gidip görmeyi mutlaka tavsiye ederim.

Adamlar acayip medeni, şöyleki; karşıdan karşıya geçmek için yaya geçidin de beklerken sizi gören araç 10 metre geride duruyor.. Yaya geçidi bile olmasın yine de duruyorlar.. En azından bu kültürü ölmeden önce ülkemde yaşamak isterim..

Modlu araç şehir içinde de, otobanda da pek fazla görmedim bi kaç Alfa 159 jtd dışında..

İtalyanlar kesinlikle alman arabalarını ve bunların içinde de Audi yi çok seviyorlar ki çok fazla gördüm, özellikle modelli modelsiz TT ler..

Opel modellerinden en çok Agila yı gördüm. Buna bağlı olarak biz de otomobil genelde amaçtır. Onlar da gerçekten "araç" olduğu için hemen hemen her şehir içinde en fazla olan otomobiller Smart lar, 107 ler ve C1 ler..

Onun haricinde fotoğrafladığım bir kaç araç;

Fransa Nice sahilinde bulunan otellerin önündeki maserati;

5512.jpg

Rolls Royce;

5527.jpg

5533.jpg

Corvette;

5540.jpg

Monaco / Montecarlo da Aston Martin, Ferrariler, Maserati ve SLS..

5547.jpg

5559.jpg

5566.jpg

5574.jpg

5579.jpg

5585.jpg

Monaconun, F1 araçlarının motor sesleriyle çınlattığı o meşhur tüneli..

5670.jpg

Vee pisa kulesi :)

5592.jpg

Paylaşmak istedim..

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla eşinizle böyle bir tatil yapmanıza çok sevindim sizn için ayrı bir mutluluk olmuştur. Bir ömür boyu mutluklar dilerim.. Mutluluğunuz her daim katlanarak artsın...

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bunu boşverde pizzalar nası

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.resim süper :D hayırlı olsun abi tekrardan allah bir ömür ömür boyu size dert keder acı göstermesin...bu arada domınosun ustune pizza yokmus italyada dahil :D

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Fatih abim allah daim etsin hayırlı olsun öncelikle.. Umarım bize de nasip olur gidip görmek. Hayran kalmamak elde değil vallahi :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İtalya en çok gitmek görmek ve gezmek istediğim ülke bu gidişle banada balayında ancak kısmet olur özellikle riomaggorie renkli evler olarak geçen bölgeyi umarım görürüm daha sonra detaylı bilgileri alırız inşallah pizza konusuna gelince antalya deepo da tadım pizza var ince hamur ben de onun üzerine pizza yemedim.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki avrupayı gezip görmek isteyen kişilerin ilk durağı italya olmalı. allah mutlu bir evlilik ihsan etsin.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel modellerinden en çok Agila yı gördüm. Buna bağlı olarak biz de otomobil genelde amaçtır. Onlar da gerçekten "araç" olduğu için hemen hemen her şehir içinde en fazla olan otomobiller Smart lar, 107 ler ve C1 ler..

Şehirde yaşama ve çevre bilinci, yakın gelecekte yeni vergiler ve yasalar ile biz de herkes küçük (corsa,c1,107,twingo,uno,smart gibi) araçlara yönelecegiz.O zaman 1.2 motor corsa ya küçük geliyor diye düşünen arkadaşları bir avrupa turuna çıkaracagız :)