itekleme problemi

Eren-4207

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelıkle herkese S.A 2001 astra g elagance aracım var 170000 de arac 2 vıteste ıteklıyor hem benzınde hemde gazda sankı gaz yemıyor gıbı özellıkle 2 vıteste yapıyor yokus yukarı da aynı sekıle arıza kaydına baktık atesleme bobını cıktı neyse bobını degıstık ılk ıkı gun bır problem yoktu sımdı yıne nadıren de olsa yapmaya basladı 3 yıldır uzmedı benı hıc aracım ama bu konu cok cnımı sıkmaya basladı basına gelen arkadaslar sızce sorun ne olabılır fıkırlerınızı almak ıstıyorum bu arada sıtede yenıyım bı hatam olduysa affola tesk:rakir:

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buji yanlıs takılmıssa atesleme bobinini kısa sürede bozar , atesleme bobinine giden kabloda sorun varsa ateşleme bobini bozulur takılan atesleme bobininde uretim hatası olabilir

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eren kardeşim noktalama işareti kullansaydın insanlar lütfedip o mesajı okur, sana da cevap verirdi. Bu arada, mobilden mi yazıyorsun pcden mi?

Eren-4207

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam telefonum garantıde cin malı bişey kullanıyorum kusura bakmayın yazımdada bi yanlısım olduysa affola diye belirttim

Eren-4207

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bujı yanlıs takılsa 2 senedır bı problemım yoktu belli etmez mıydıı yanlıs tkılsa

uyuzboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buji kablosu yok bildiğim kadarıyla bende 2001 elegance otomatik var. Ateşleme bobininden dolayı 2. viteste yüke binip bırakıyordu bobini değiştik düzeldi. Orjinal parça kullanmanı tavsiye ederim. Saygılar

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar cıhazla baktırdınmı hata vermişmi??*Cunki senin yazdıgına göre aynı sorundan bahsediyorsun
1) Bujiler yanlıs yada eskimiş olabilir
2)Atesleme bobini kablosu soketi arızalı olabilir(Bobine elektrik veren kablo)
3)Yeni bobin arızalı yada hatalı olabilir

Eren-4207

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam tekrar arıza kaydı vermedı ama tekrar ılerde olur dıye korkuyorum ara ara yaıyor bu meret cünki