İyileştirme yapılması gereken kronikleşmiş ses çıkaran bölümler

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İyileştirme yapılması gereken kronikleşmiş ses çıkaran bölümler

GNSpower link' Alıntı:
Aklım bir an akut/kronik anlamındaki kroniğe gitti ondan sordum.

İyi gelmiş aklına. Bizdeki sesler sorunlar akut, a.s nin çok yaktırması ise kronik.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
İyi gelmiş aklına. Bizdeki sesler sorunlar akut, a.s nin çok yaktırması ise kronik.

Evet bende de Kronik Para Yetmezliği'ne neden oluyor. ((:)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buluştuğumuzda yakalım bunları :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Buluştuğumuzda yakalım bunları :)

Tokuşturalım hatta. Belki akılları başlarına gelir. (:)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu bahsi geçen parçalardan zaman içerisinde ses gelmesini zaman zaman paylaşmıştık
Yol bilgisayarı, emniyet kemeri ve koltuk gıcırtısı problemlerine çözüm bulmuştum ben
Tabi bunların hepsinin siz de ortaya çıkması talihsizlik olmuş, aracınızı genelde bozuk zeminde mi kullanıyorsunuz
Bu sınıfta diğer araçlarda bu ve benzeri problemler yok demek bence çok iyimserlik olur zaman zaman diğer araçlarda da benzeri seslerden şikayetçi olunduğunu okudum, açıkçası bu seslerin çoğunlukla bozuk zeminde araç kullanılmasından kaynaklandığını düşünüyorum, böyle bir araçta bunların olmaması gerekiyor tabi ama Türkiyedeki yol koşulları o kadar bozuk ki araçların hırpalanma payı da o derece artıyor, önemli olan ne derece bu sorunlara yanıt bulabiliyoruz

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar konu çok gereksiz yerlere gitmiş. metlife arkadaşımın bahsettiği sesler benim aracımda da bulunan iyileştirme yapılması gereken konular. ben her gün yaklaşık 10 km tem de gidiyorum ve hiç bozuk yola girmiyorum. dolayısıyla yoldan kaynaklandığını düşünmüyorum, üretim hatası var.

herkeste yaşanmıyor olabilir, bende ve metlife arkadaşımızda olduğu gibi foruma üye olup yorum yazmayan ya da üye olmayan bir çok araçta da bu ses sorunları olabilir. sadece düzeltilmesi gereken yerler belirtilmişken, konunun bu noktalara gelmesi üzücü...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gıcırtılar var evet özellikle yaz aylarında kapılardan inanılmaz gıcırtı sesi geliyor bir ara götürdüm yağlayıp gönderiyorlar malesef kronik bir sorun çatırtı çuturtu bu araca hiçmi hiç yakışmıyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar herkes fikrini istediği gibi söylesin tabiki karşılıklı atışmanın lüzumu yok para verip alıyoruz babamızın fabrikasında yapılmıyor bu araçlar hangi markanın ne eksiği varsa söylenecek söylenmeli golfü bende tutmam açık açıkta söylerim ama araçlarımızda olan her türlü yanlışlığıda gözünün yaşına bakmadan söylerim ne sıkıyorsunuz güzel canlarınızı bırakın çözümlere bakalım.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yönlendirme yanlış olur herkesin beğenisi var zaten beğendiğine biniyor ama yanlışları varsa söylenecek tabiki böylece bizden sonraki nesiller daha güzel araçlara binsin gacırtısız gucurtusuz. 005hihih 005hihih 011zaa :D kahka536 kahka536 012uhu 012uhu

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam arkadaşlar konunun derinliğine kapılıp söylenen sözler şöyle sakin kafayla değerlendirin ne kadar boş olduğunu zaten göreceksiniz.