İzMiR ADALAND öncesi Ara Sıcak Buluşması :)

impact

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis sorun cıkartmıyor artık cmartesi aksamları bile otopork olabiliyor.. hatta gecen gün muhabbeti bile döndü yani..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Napalım yanı dırek gıttıgımız yere gıdıp arabaları cumbur cemaat yayalımmı :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tam olarak nereye gideceğimizi bilmediğimiz için, ayrıca çoğumuz birbirini tanıyamayacağı için belli bir noktada belli bir saatte buluşmak çok daha mantıklı,
saat 19.30 - 19.45 arası ALSANCAK kordon girişindeki MİGROS OTOPARK en üst katta buluşalım,

ya da migros otoparkın önünde otoparka girmeden ardarda dizilir otoparkçıyla pazarlık yapar öyle dalarız içeriye :)

organizasyon sorumlusu ÇAĞRI arkadaşımız konuya tam bir açıklık getirmeni bekliyoruz. malum yarın akşam buluşuyoruz değil mi??

saat aralığı belirtmekte fayda var, iş güç malum tam saatinde yetişemeyebiliriz, belli bir saate kadar bekleriz ( örneğin 19.50 / 20.00 ) sonra gidilecek mekana hepberaber gideriz diye düşünüyorum.

görüşmek üzere.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yarın akşam saat 19:30 da Alsancak Kordon girişindeki Migrosun önünde buluşuyoruz.Orda bu kadar araç durmamızın ve kordonda olası cezaların ve bunun gibi diğer olumsuzlukların yaşanmaması için esasen Migros Katlı Otopark en üst katta'da buluşabiliriz.Pazarlık konusunu gidip konuşuruz fakat herhangi bir indirim yapılacağını sanmıyorum.

Tekrarlıyorum yarın saat 19:30 da Alsancak Migrosun önünde buluşuyoruz.Herkesi saat konusunda duyarlı olması hakkında son bir kez daha uyardıktan sonra son notumuda ekliyeyim.

Malum trafik iş güç gecikenler olabilir.Herkes başlıkta telefon numaramı verdim gecikiceksede beni arayıp bilgi versin.İlk önce aşağıda Migrosun önünde olucaz fakat olası bir tehlikede Otoparka giricez.Böyle bir durum söz konusu olur ve bizi aşağıda bulamassanız Migros Otoparkının en üst katında olucaz :) Fotoğraf çekimleride yapılır yarım saat kadar araç başı muabbeti edilir daha sonra Kordon'a girer herkesin o an istediği biryere gideriz.Baştan mekan söylemek zor herkes farklı tarzda biryer istiyebilir.

Sorusu olan? :)

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya otoparkın en üst katı tamamen doluysa:D

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi alt kata bakarız biyer buluruz çağrı ara oto parkı rezervazson yaptır kardeşim:)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En üst kat genelde daha boş oluyor o saatlere dahada boşalmış olur otoparkta saat 6 dan sonra baya bir araç sayısında azalma oluyor.