izmir de cam filmi

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused:izmirde uygun fiyata cam filmi takan yer var mı arkadaşlar. ayrıca arka kapı camları sökülüp takıolacak. işçilikte önemli tabişi ki bornova da ki seymenler nasıl acaba?:confused:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balçova ikiztepede otoban ayaklarını geçince 1002 oto aksesuar var iyi film çekiyolar diye duydum yaptıran arkadaşlardan da bi şikayet eden yok şuana kadar ama ben kendi aracıma ziebartta yaptırdım garanti olsun diye.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırmayı düşünüyorum ama neresi uygun fiyata yapar acaba ön 2 kapı hariç komple filme 120 tL demişler bu gün

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
vizede söküyorlar filmleri biliyorsunuz değilmi arkadaşlar.
filmler vizede sökülmüyor ve hafif kusurlu olarak geçiyor araç...

çok kaliteli değil ama işçilik düzgün istiyorsan f.altay köprünün altında 1002 oto aksesuar var orayı tavsiye ederim..

selamımı söylersen 100 e yaparlar...

solmaz falan yalanlarına kanma 3M ziebart falan yaptırmadıkça renk açılacaktır... mesala benimki açıldı yaz sonu bir daha film çekilcek...

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bornova seymenler hakkınızdaki yorumları bekliyorum. çamkıran a giderken solda kalıyor. migros u geçince f. altay baya uzak geldi de.

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla,ben olsam ziebarta yaptırırım tam yaptırırım,,1.sınıf olur biter bi daha da uğraşmam,,vizedende geçiyomuş :)