İzmir' de Ferrari F430 ve Lamborghini gallardo

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık istanbuldaki yarış pistindekı keyıflı ferrari sürüşünü izmire getirdiler..Bizzat kendımde bu iş ile ilgilenmek üzere harekete geçtim..İzmir yarış pisti sahibi Ümit Ülkü ' nün kendı imkanlarıyla gerçekleştırdıgı bı organızasyon olucak.. izmir ve çevre il veya ilçelerdeki meraklı kişileri İzmir yarıs pistine beklıyoruz..Araçları bu 2 hafta boyunca kordonda alsancak vapur iskelesi önunde görme şansınız bulunmakta..detaylı bılgıleri ögrenebılcegınız ;

Butun rezervasyon ve basvuruları bız alıyoruz.. İzmir Pınarbaşı Ülkü Yarış Pistinde hayatınızın fırsatı sizleri bekliyor! Ferrari kullanmadım Lamborghini'ye hayatımda hiç binmedim demeyin! Fırsatı ayağınıza kadar getirdik.. İşte Size 2010 Model Ferrari F430 veya Lamborghini Gallardo kullanma şansı.. 2 TUR --> 99 TL Ferrari F430 --> V8 , 4.3 litre motor , 490 beygir , 0-100 -> 4.1 saniye Lamborghini gallardo --> V10 , 5.0 litre motor , 500 beygir , 0-100 -> 4 saniye GERÇEK YARIŞ PİSTİNDE PROFESYONEL HAZIRLANMIŞ PARKUR ! Bu fırsat sadece Büyük pistte 149TL , Küçük pistte 99 TL'ye sizlerle.. - Karting pistinde değil, gerçek yarışlarının yapıldığı pistte kullanacaksınız - 500 metre uzunluğundaki alanda 3 tur değil 2 km uzunluğundaki alanda 2 tur kullanacaksınız..Büyük pist 4.3 km küçük pist 1.6km - 2. vites ve 3000 devire ile sizi kısıtlamıyoruz, doya doya Ferrari yada Lamborghini'nin gazına basıp bu süper araçların tadına varacaksınız - Bileti aldığınız anda aracınızı istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Araçlarımız her daim sizi pistte bekliyor olacak..

ayrıntılı bılgı ve rezervasyon ugur kuzu 0555 6884273

Son düzenleme:

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul parktada 3 tur 90 tl

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
kısıtlama olmaması iyi güzelde, dün ehliyet alanda araba sürmeyi biliyorum diyor 20 yıllık ehliyeti olanda:D