izmir de opelim.net üyelerine özel pasta cila

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
follow me :)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 35 40 bin liralık arabamı düzde bulmadım adam telefolarıma bile cevap vermedi.ben kaç kere aradım insan bir arar arkadaşım sen beni aramışsın hayırdır der değilmi.zebrtycar yaptırıyorum kafam dinç.adamlara biz arabanın başında durmayacağız teslim aldığınıza dair bele verin diyoruz.adamlar veremiyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben 35 40 bin liralık arabamı düzde bulmadım adam telefolarıma bile cevap vermedi.ben kaç kere aradım insan bir arar arkadaşım sen beni aramışsın hayırdır der değilmi.zebrtycar yaptırıyorum kafam dinç.adamlara biz arabanın başında durmayacağız teslim aldığınıza dair bele verin diyoruz.adamlar veremiyor
Benim aracın 20 senelik olduğu için Ziebart'ı veya eşdeğer bir firmayı tercih etmedim, edemedim. Sıfır araç sahibi olursam ilk yaptıracaklarımın başında Ziebart veya eşdeğer bir firmada pas önleme + boya koruma yaptırmak olur. Diğer taraftan o kadar aramaya karşın sizi aramaması ayıp bir şey :(, ne yazıkki ülkemiz sanayilerinde hiç bir dükkan aracı aldıklarına dair belge düzenlemiyor, belki de o güvensizlik nedeniyle araç sahipleri de araçlarının başından ayrılmıyorlar. Allahtan emekliyiz de vakit kısıtlamasi gibi bir sorunumuz olmuyor.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotografta yaptığı uygulama polisaj makinasının ucuna takılan süngerle kesinlikle ve kesinlikle oLmaaaZzzz o uygulama polisaj makinasının ucuna takılan keçe ile yapılır aklınızda bulunsun sünger aracın kıvrımlı olan bölgelerine girmez ayrıca boyayı ıstttığı içn mikronunu inceltir kolay geLsin...

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Süleyman arkadaşımla perşembe sabahı görüştük. Adamın telefona cevap vermediğini, abisinin de orada bulunanlara güvenmediğini ve arabayı bırakmak istemediğini söyledi. Ben de dün akşam gidemedim yanına bugün bir bakayım dedim. Adam biraz sitem etti : "bize güvenmeyen getirmesin arabasını, ne kağıdı vercekmişim, ben öyle insanlarla iş yapmam, benim paraya ihtiyacım yok yaptığım iş ortada " gibilerinden. Adam gece gündüz çalışıyor işleri açılınca bir tarafı kalkmış anlaşılan. Ben bir özür filan dilerken duyduklarım karşısında şok oldum. Ben de "tamam abi ben anlamam gerekeni anladım" dedim ve döndüm geldim. Bir de eve geldiğimde eşime anlattım olayı. O dünkü poloyu görmüş, arabasını yıkatmaya gittiğinde. Eşimin dediği şuydu: " adamın o poloya nasıl pati çektirdiğini görsen aracı götürmezdin kesinlikle"

Öncelikle Süleyman arkadaşımdan ve sizden özür diliyorum. Adamı ben de 2 hafta önce tanıdım, siteden 2-3 arkadaş da tanıştık düzgün iş yapacağını düşündük ama bunları yaşamak gerçekten üzdü beni. Belki adam düzgün iş yapabilir ama müşterinin de her zaman haklı olduğunu bir esnaf olarak bilmesi gerekir. Bu sebeplerden dolayı gitmenizi önermiyorum. Ama 10 kişilik bir grup olduk. Şansımızı başka kişilerde deneyebilirz bence.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dün 1. sanayide 75 liraya pasta cila yapılır diye bir ilan gördüm, Ata Sanayide 80 TL'ye yapan yerler var. Yanlız bu bedellere yapılan işlerden fazla birşey beklemek hayal olur. En iyisi daha kaliteli bir arayış işine girelim.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim girişicem en sonunda malzemeleri temin edip sanırım size grup indirimi yapıp benmi olayı ele alsam bilemedim :D

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Süleyman arkadaşımla perşembe sabahı görüştük. Adamın telefona cevap vermediğini, abisinin de orada bulunanlara güvenmediğini ve arabayı bırakmak istemediğini söyledi. Ben de dün akşam gidemedim yanına bugün bir bakayım dedim. Adam biraz sitem etti : "bize güvenmeyen getirmesin arabasını, ne kağıdı vercekmişim, ben öyle insanlarla iş yapmam, benim paraya ihtiyacım yok yaptığım iş ortada " gibilerinden. Adam gece gündüz çalışıyor işleri açılınca bir tarafı kalkmış anlaşılan. Ben bir özür filan dilerken duyduklarım karşısında şok oldum. Ben de "tamam abi ben anlamam gerekeni anladım" dedim ve döndüm geldim. Bir de eve geldiğimde eşime anlattım olayı. O dünkü poloyu görmüş, arabasını yıkatmaya gittiğinde. Eşimin dediği şuydu: " adamın o poloya nasıl pati çektirdiğini görsen aracı götürmezdin kesinlikle"

Öncelikle Süleyman arkadaşımdan ve sizden özür diliyorum. Adamı ben de 2 hafta önce tanıdım, siteden 2-3 arkadaş da tanıştık düzgün iş yapacağını düşündük ama bunları yaşamak gerçekten üzdü beni. Belki adam düzgün iş yapabilir ama müşterinin de her zaman haklı olduğunu bir esnaf olarak bilmesi gerekir. Bu sebeplerden dolayı gitmenizi önermiyorum. Ama 10 kişilik bir grup olduk. Şansımızı başka kişilerde deneyebilirz bence.
serdarcığım özür dileme lütfen sen insanlık yapıp o insana müşteri para kazandırmak istedin ama o fırsatı tepti.boşver senin canın sağolsun bizim öyle esnafa ihtiyacımız yok.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracın 20 senelik olduğu için Ziebart'ı veya eşdeğer bir firmayı tercih etmedim, edemedim. Sıfır araç sahibi olursam ilk yaptıracaklarımın başında Ziebart veya eşdeğer bir firmada pas önleme + boya koruma yaptırmak olur. Diğer taraftan o kadar aramaya karşın sizi aramaması ayıp bir şey :(, ne yazıkki ülkemiz sanayilerinde hiç bir dükkan aracı aldıklarına dair belge düzenlemiyor, belki de o güvensizlik nedeniyle araç sahipleri de araçlarının başından ayrılmıyorlar. Allahtan emekliyiz de vakit kısıtlamasi gibi bir sorunumuz olmuyor.
ata sanayine ve diğer yıkamacılara arabamı bırakırım arkama bakmam çünkü onlar esnaf ve esnaflığında ne olduğunu çok iyi biliyorlar ata sanayide arabamı yıkamaya bıraktım çalışanları belge verdiler aracın kilometresinden tutunda aracın üstünde ne var ne yok yazdılar.aynen yetkiliservis gibi tutanak tuttular.çünkü onlar esnaf bunlar gibi çalpulcu takımı değiller.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pasta yaptırmaya ihtiyacınız yoksa. Meguiars Nxt Generation Tech 2.0 diye boya koruyucu + cila ürünü var. Aracı komple 4 kere yapacak kadar büyük. 600 ml civarında olması lazım. Fiyatı 70 tl. Ben 1 ay arayla tamponlar dahil 2 kez uyguladım şişenin yarısı duruyor daha. Görenler aracın parlaklığına inanamıyor.

Özellikle kırmızı ve metalik siyahta çok çok daha iyi anlaşılıyor. Eğer vakit sıkıntınız yoksa kesinlikle amatör olarak uygulayabileceğiniz en iyi cila ve boya koruma ürünü.