izmir de oturanlara bir sorum olacak.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu anda Manavkuyu da oturuyorum. Manisada çalışıyorum. Eşim de Konak ta çalışıyor ve metroyu kulanıyor şu an işe gelip gitmek için ben de kendi aracımı. Haziranda kira kontratının vakti bitiyor ve biz şimdiden araştırmaya başladık. En uygun nerede oturabiliriz diye. Evka 3 gibi düşünüyoruz ama, birisi de Karşıyaka Yenigirneyi önerdi. Buradan Konağa ulaşım nasıl sağlanır bilemiyorum. Sizlerin bu konudaki önerisi nedir acaba?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ksk den tren seferlerı baslıcak semıkler tarafından orası olabılır evka bence cok ama cok ters bı yeraslında en mantıklısı bornava sızın ıcın bornava ege unv. gırısının karısında shell var onun orda bı yer olabılır konak a metro var manısa cıkısıda ordan 2 dakıka kucuk park cıvarı.. asıl onemlı olan kıra ne kadar verebılckesınız??

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kira şuanda 625 ödüyorum. Çıkmışken biraz ucuz bir eve çıkmak istiyorum. 500-600 arası evin durumuna göre. Sokak arası bir ev istemiyorum. Güneş alsın ferah olsun biraz. Şu anki evim öyle ama evsahibi psikopat. Geçinemiyoruz birtürlü. Evka-3 neden ters dediniz ki Manisa yolunun kenarı. Eşim için de Metro+1 otobüs.

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni girne olabilir bende orda oturuyorum heryere yakın 400-500 ede güzel bi ev bulabilirsin

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendende sana bornova osmangazi yede bi bak derim bende osmangazide oturuyorum burdan konak tek otobüsle eşin gide bilir konaga hem sem temiz ferah bi yer ama karar senintabi

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni girneden konağa ulaşım nasıl ki? Aslında kirası ucuz diye düşünüyoruz ama hiçbir bilgimiz yok.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konağa yeni girneden ulaşım pek kolay olmayabilir.Yani normal zamanda otobüs seferleri pek sık değil metro ağındanada uzak kalıyor yürüme mesafesi değil yani..

Bence sizin için en uygun yer bornova,çünkü manisa yoluna çok yakınsınız ve eşiniz metroyu kullanıyormuş.Bornova Özkanlar taraflarında ara sokakları sevmem demişsiniz ama nezih ve kaliteli sokaklar var.Bence oralardan bakının manavkuyu tarafındada güzel binalar var yani o taraflar lokasyon olarak bence en avantajlı yer.

Bir diğer yer şemikler olabilir biraz arkası tabi, metro ağına çok yakın olduğu için sizde çevreyolundan bornovaya oradanda manisaya rahatlıkla bağlanabilirsiniz trafiğe takılmadan size tek götürüsü her gün fazladan git gel olarak 20 km kadar olur.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede size en uygun şemikler çünkü manisaya menemen tarafından gidebilirsiniz.eşiniz ise 120 veya 121 binebilir.otobüs olmasada cahar dudayev bulvarından geçen bütün otobüslere binerek bostanlı iskeleye gider oradan konak vapuruna binebilir.

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birkaç arkadaşım yenigirnede oturuyor ve sürekli ulaşımdan şikayet ediyorlar otobüsü ve dolmuşu az diye, yalnız yolları çok geniş ve otopark sorunu olmayan biryer.