İZMİR - Güvenilir Bir YETKİLİ SERVİS NEREDE VARDIR?

yenibiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
ilkaraba.blogspot.com
Arkas oto ya gittim hep son model arabaları görünce benimle ilgilenmezler gibi gelmişti ama çok ilgililer sagolsunlar. Pazartesi parça temininden sonra tekrar gideceğim.ayrıntıları buradan anlatırım.

yenibiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
ilkaraba.blogspot.com
hikaye derken? kötü bir şey mi yaptım acaba :D biraz bahsedeyim beni fan sürekli yüksek devir çalışıyor onları kademeli hale getirecek bir parça lazımmış o bozulmuş 200 TL aldılar işçilik dahil.

cliocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel konu hort olacak ama güncel tutalım.izmir için servis deneyim ve önerileriniz nedir?

sanane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkas-opel servisi Kesinlikle gidilmemesi gereken bir servis tabii soyulmak istemiyorsanız.
hiç tavsiye etmem. Giderilmiş bir arızanın tespiti için 200TL isteyen bir servis. selam verdim borçlu çıktım. Allah insanları böyle hırsız servislerden korusun...Gerisi size kalmış.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkas-opel servisi Kesinlikle gidilmemesi gereken bir servis tabii soyulmak istemiyorsanız.
hiç tavsiye etmem. Giderilmiş bir arızanın tespiti için 200TL isteyen bir servis. selam verdim borçlu çıktım. Allah insanları böyle hırsız servislerden korusun...Gerisi size kalmış.

18- Profil bilgilerinde gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacak, durumun devamında üyelikleri ihraç edilecektir.

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de özel servis tavsiyesinde bulunayım.Alkaya opel servis CANİP USTA.Egemden ayrılma usta.Ben 12 yıl corsa kullandım.Bütün sorunları ekonomik çözen bir ustadır kendisi.