İzmir Kahvaltııııııııııı 24 Nisan

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi geçmi duyurduk buluşmayı?talep gelmedi???
bide ben nasıl giderim bu mekana tarif alsam-fapurla gitcem:D
Samet metro hizmetinden sonra oraya olan fapur seferleri iptal edildi :D. (misafirlerim gelmez ise uygun bir yerde buluşur, hep beraber gideriz)

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoo izmirliler aldı başını gidiyor. buluşmalar falan ne oluyor size? :D:D yakın olsa da bende gelebilsem keşke güzel izmirimize:)

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aha buluşma var çok şükür :) kardeşim sınav haftasındayım ama 24nisan civarı sınavım yok galiba.yani gelme ihtimalim yüzde 90 :) benle beraber okuldan iki üç arkadaş daha gelebilir sınavları yoksa.sayımız artsın da güzel organizasyonlar yapalım.buluşmaları da artıralım mesela 3mayısta sınavlar bitiyor mayısta daha sık ve rahat buluşuruz hem havalar da düzelir :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İzmir'li arkadaşlar baya bir eğlenecekler hemde ilk baharın başlarında.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi geçmi duyurduk buluşmayı?talep gelmedi???
bide ben nasıl giderim bu mekana tarif alsam-fapurla gitcem:D

Talep yuksek ya dun gece ahaliyle beraberdık sıteye gırıp yazmayan en az 8 kısı daha var gelen gırer yazarlar o zamana kadar gene kalabalık oluruz :)

Samet oraya fapur seferlerı ıptal , gidiş işini hallederız bu kadar adamız yaklassın ona göre konusur beraber gıderız.

Samet metro hizmetinden sonra oraya olan fapur seferleri iptal edildi :D. (misafirlerim gelmez ise uygun bir yerde buluşur, hep beraber gideriz)

:kop::kop::kop:

ohoo izmirliler aldı başını gidiyor. buluşmalar falan ne oluyor size? :D:D yakın olsa da bende gelebilsem keşke güzel izmirimize:)

E buyrunnn :D

aha buluşma var çok şükür :) kardeşim sınav haftasındayım ama 24nisan civarı sınavım yok galiba.yani gelme ihtimalim yüzde 90 :) benle beraber okuldan iki üç arkadaş daha gelebilir sınavları yoksa.sayımız artsın da güzel organizasyonlar yapalım.buluşmaları da artıralım mesela 3mayısta sınavlar bitiyor mayısta daha sık ve rahat buluşuruz hem havalar da düzelir :)

Havalar guzellestıkce daha cok bulusma yaparız havalar kotuyken daha az yaptık,zaten bellı bır ekıp aksamın bı saatı hadı suradyız gelın dedıkmı oluverıyoruz 8-10 kişi binevi bulusma oluyor.. Artık daha organıze ve daha farklı atraksıyonlarımız olucak :D

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Paintbaaall mışşş,,yok yaa istememm hem canımı acıtsın hem koştur deli dana gibi:D:D:D mayıs 7-8 de oradayım hepinize bir merhaba demek istiyorum havalarda güzel görüşürüzzz,,Savaş ağbi tamam sen alma hediye sana küsmem hi hi:D:D"

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben çarşıya çıkıyorum :).

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bana uğra ona göre alalım beğenmez filan:D:D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
listeye ekleme yapalım lütfen sayın demirel :):)